Aktuální informace

22. 8. 2016

Provozní doba: pondělí - pátek 6:30 - 15:30 hodin

Školkovné: 130,- Kč měsíčně.

  • Poplatek se platí společně se stravným, převodem na účet školy na základě školou vystavené složenky. Je třeba vždy uvést správný variabilní symbol. Pokud máte umístěny v mateřské škole 2 děti, musíte provést dvě platby.
  • Dítě může být přijato do mateřské školy pouze na základě písemné přihlášky. Přihlášku obdržíte v MŠ.
  • Informace ohledně provozu mateřské školy můžete získat na tel. 491 541 247 u paní uč. Volákové nebo Navrátilové.
  • Informace o stravování získáte na tel. 491 541 247 u pí. Thérové.
  • Informace ohledně plateb získáte na tel. č. 491 580 094.

celý článek  

19. 2. 2018

Povídání o vesmíru jsme chtěli umocnit zážitkem. Proto jsme se staršími dětmi zorganizovali výlet do planetária v Hradci Králové. Děti si užily cestování, shlédly připravený program a pochutnaly si na výborné pizze.

celý článek  

5. 2. 2018

Po delší pauze jsme se rozjeli do Meziměstí, abychom strávili dopoledne v solné jeskyňce. Některé děti byly s námi poprvé. Pobyt zvládly dobře. Hrály si se solí, relaxovaly. Společně jsme si zacvičili a vyprávěli pohádky.

celý článek  

29. 1. 2018

Příbramské divadlo nám v Hronově zahrálo pohádku O statečném kováři Mikešovi na motivy klasického příběhu Boženy Němcové Neohrožený Mikeš.

 

celý článek  

21. 12. 2017

K Vánocům neodmyslitelně patří nadílka pod stromečkem. Protože Štědrý den všichni trávíme doma, probíhají Vánoce ve školce s předstihem.

celý článek  

19. 12. 2017

Celý měsíc prosinec jsme žili přípravou vánoční besídky a jarmarku. Pekli a zdobili jsme perníčky, vyráběli vánoční přání a dekorace, zpívali, tančili, nacvičovali...

celý článek  

14. 12. 2017

Minulý měsíc jsme v dětech probouzeli zájem o knížky. Nyní jsme navštívili knihovnu v Polici nad Metují. Paní knihovnice nás provedla všemi odděleními, poučila nás, jak s knihami zacházet. Pustili jsme si pohádku a mohli jsme si vybrané knížky prohlédnout.

celý článek  

13. 12. 2017

Jako každý rok, i letos k nám zavítal Mikuláš s andělem. S každým z dětí si popovídal a obdaroval ho malým sladkým dárečkem. Děti se nebály, zazpívaly, zatancovaly a nakonec se společně vyfotily.Manželům Vaněčkovým děkujeme.

celý článek  

13. 12. 2017

Blíží se Vánoce a k nim tradičně patří pečení cukroví. My jsme si oblíbili perníčky. Ty nestačí jen vykrájet a upéct, ale musí se i ozdobit. Následně pěkně zabalené potěší každého, kdo je dostane.

 

celý článek  

7. 12. 2017

V tomto školním roce jsme navázali spolupráci s logopedkou paní Yvetou Nemešovou. Po úvodním logopedickém vyšetření dětí jsme se domluvili na pravidelné logopedické péči.

celý článek  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace