Aktuální informace

22. 8. 2016

Provozní doba: pondělí - pátek 6:30 - 15:45 hodin

Školkovné: 130,- Kč měsíčně.

  • Poplatek se platí společně se stravným, převodem na účet školy na základě školou vystavené složenky. Je třeba vždy uvést správný variabilní symbol. Pokud máte umístěny v mateřské škole 2 děti, musíte provést dvě platby.
  • Dítě může být přijato do mateřské školy pouze na základě písemné přihlášky. Přihlášku si můžete stáhnout zde.
  • Informace ohledně provozu mateřské školy můžete získat na tel. 491 541 247 u paní uč. Volákové nebo Navrátilové.
  • Informace o stravování získáte na tel. 491 541 247 u pí. Thérové.
  • Informace ohledně plateb získáte na tel. č. 491 580 094.

celý článek  

27. 6. 2017

V posledním týdnu před prázdninami jsme se loučili s uplynulým školním rokem a našimi předškoláčky. Jejich pasování proběhlo na hřišti.

celý článek  

16. 6. 2017

Kouzla a živá zvířata, to je pro děti určitě pěkný zážitek. Děti měly tu možnost v sále žďárské hospody. Čarovaly, bavily se, viděly šikovné pejsky a hladily si malou opičku. Srdečně děkujeme obci Žďár za poskytnuté představení a dopravu.

celý článek  

14. 6. 2017

Skoro celé dopoledne jsme strávili v divadle na festivalu nejmenších herců Hronovské Hádě. Dětské soubory z MŠ Velké Poříčí, Hronov, Náchod a Kramolna nám zahrály představení "Zvedněte kotvy, vyplouváme", "Indiánský příběh", "Vyprávění taťky Šmouly" a "O ptáku Ohniváku".

celý článek  

9. 6. 2017

Na Den dětí jsme byli pozváni na pohádku Dlouhý, Široký a Bystrozraký do školky do Žďáru nad Metují. Zahrálo nám ji divadlo Kozlík s krásnými velkými dřevěnými loutkami. Představení se odehrálo za pěkného počasí venku na školní zahradě.Ve školce se děti potěšily novými hračkami, které dostaly od obce. Děkujeme.

celý článek  

8. 6. 2017

Využili jsme pěkného počasí a udělali jsme si výlet ke Dni dětí. Chtěli jsme děti překvapit, a tak jsme jim neřekli, kam jedeme. Odjeli jsme autobusem do Police a došli jsme na koňskou farmu.

celý článek  

7. 6. 2017

Zveřejňujeme výsledy zápsu do mateřské školy pro školní rok 2017/18. Pod registračním číslem, které bylo Vašemu dítěti přiděleno u zápisu, najdete výsledek řízení v přiloženém souboru.

celý článek  

31. 5. 2017

V květnu jsme popřáli našim maminkám, ale i tatínkům. Předvedli jsme rodičům, jak probíhá naše ranní vítání ve školce, jaké jsme měli aktivity od otevření jarní brány až po čarodějnice.

celý článek  

9. 5. 2017

V úvodu čarodějnického týdne navštívila děti čarodějnice Kadimůra. Další dny pak pokračovaly v čarodějnickém duchu. Nejvíce si děti užily poslední den - rej v maskách , pokusy a lektvary.

celý článek  

4. 5. 2017

Koncem dubna jsme začali s dětmi jezdit do krytého bazénu Veby Broumov. Přihlášeno je sedm dětí. Děti absolvují celkem deset lekcí jednou týdně. Věříme, že se jim bude plavecký kurz líbit.

celý článek  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace