Aktuální informace

22. 8. 2016

Provozní doba: pondělí - pátek 6:15 - 16:15 hodin

Školkovné: 200,- Kč měsíčně.

  • Poplatek se platí společně se stravným, převodem na účet školy na základě školou vystavené složenky. Je třeba vždy uvést správný variabilní symbol. Pokud máte umístěny v mateřské škole 2 děti, musíte provést dvě platby.
  • Dítě může být přijato do mateřské školy pouze na základě písemné přihlášky. Přihlášku obdržíte v MŠ.
  • Informace ohledně provozu mateřské školy můžete získat na tel. 778 053 062, 491 543 769 u paní uč. Vrabcové nebo Wernerové.
  • Informace o stravování získáte na tel. 491 543 769 u pí. Khunové.
  • Informace ohledně plateb získáte na tel. č. 491 580 094.

celý článek  

18. 11. 2020

Letošní školní rok jsme všichni začali s očekáváním, že bude snad klidnější než závěr předcházejícího a že po jarním velkém omezení, díky Covidu19, budeme plně moci předávat své zkušenosti a znalosti naším nejmenším.

Do školky nastoupilo celkem 22 dětí, z nich přišlo 8 nových.  Na děti se těšily naše zkušené a milé paní učitelky Dana Vrabcová a Jitka Wernerová. Pomáhat jim i letos bude paní asistentka Petra Geislerová.

celý článek  

15. 9. 2020

V pátek předškolní děti začaly s kurzem plavání v bazénu v Broumově. Nikdo z dětí se vody nebojí, užily si her ve vodě i vířivky. Těší se na další lekci.

celý článek  

15. 9. 2020

Do školy v Bezděkově nad Metují nastoupí 4 děti, do školy v Machově 4 děti a jedno dítě do školy v Polici nad Metují. Přejeme všem dobré výsledky a ať se jim ve zvolených školách líbí.

celý článek  

4. 5. 2020

Co jsme s dětmi chtěly dělat v měsíci květnu?

Tématem měsíce jsou domácí zvířátka a jejich mláďátka a hmyz.Na přelomu měsíce dubna a května jsme měly v plánu povídání, tvoření a hrátky na téma „Čarodějnice“. Věříme, že přes veškerá opatření si je doma uděláte. Můžete si vyrobit alespoň malou, namíchat nějaké lektvary, vyrobit si klobouk, tužkou na obočí si můžete nakreslit pavučinky a pavoučky na obličej a ruce…

 

celý článek  

2. 4. 2020

Co jsme s dětmi chtěly dělat v měsíci dubnu?
Tématem měsíce je jaro a Velikonoce. Jaro klepe na vrátka, příroda se probouzí.
Měl také proběhnout barevný týden, který je veselý a na který jsme se všichni moc těšili. Fantazii se meze nekladou, můžete si jej udělat klidně doma, zpestřit si všední dny a užít legraci. Obléknout se třeba do červené, uvařit si rajskou a nakreslit červený tulipán.
 
 

celý článek  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace