Aktuální informace

22. 8. 2016

Provozní doba: pondělí - pátek 6:15 - 16:15 hodin

Školkovné: 200,- Kč měsíčně.

  • Poplatek se platí společně se stravným, převodem na účet školy na základě školou vystavené složenky. Je třeba vždy uvést správný variabilní symbol. Pokud máte umístěny v mateřské škole 2 děti, musíte provést dvě platby.
  • Dítě může být přijato do mateřské školy pouze na základě písemné přihlášky. Přihlášku obdržíte v MŠ.
  • Informace ohledně provozu mateřské školy můžete získat na tel. 778 053 062, 491 543 769 u paní uč. Vrabcové nebo Wernerové.
  • Informace o stravování získáte na tel. 491 543 769 u pí. Khunové.
  • Informace ohledně plateb získáte na tel. č. 491 580 094.

celý článek  

4. 5. 2020

Co jsme s dětmi chtěly dělat v měsíci květnu?

Tématem měsíce jsou domácí zvířátka a jejich mláďátka a hmyz.Na přelomu měsíce dubna a května jsme měly v plánu povídání, tvoření a hrátky na téma „Čarodějnice“. Věříme, že přes veškerá opatření si je doma uděláte. Můžete si vyrobit alespoň malou, namíchat nějaké lektvary, vyrobit si klobouk, tužkou na obočí si můžete nakreslit pavučinky a pavoučky na obličej a ruce…

 

celý článek  

2. 4. 2020

Co jsme s dětmi chtěly dělat v měsíci dubnu?
Tématem měsíce je jaro a Velikonoce. Jaro klepe na vrátka, příroda se probouzí.
Měl také proběhnout barevný týden, který je veselý a na který jsme se všichni moc těšili. Fantazii se meze nekladou, můžete si jej udělat klidně doma, zpestřit si všední dny a užít legraci. Obléknout se třeba do červené, uvařit si rajskou a nakreslit červený tulipán.
 
 

celý článek  

1. 4. 2020

MŠ je od 16. března uzavřena do odvolání.
Vážení rodiče, ocitli jsme se všichni v nouzové situaci a zatím to vypadá, že na delší dobu. Doufáme, že s dětmi doma malujete, kreslíte, tvoříte, čtete, vypravujete si, sportujete.

celý článek  

1. 4. 2020

Karnevalový týden vyvrcholil 27. 2. 2020 Karnevalem. Děti přišly do školky již ráno v maskách. Postupně své masky představily. Průvodem po škole se ukázaly školákům a ostatním zaměstnancům školy.

celý článek  

1. 4. 2020

Představení si pro nás připravila jedna herečka, která pomocí jedné látkové panenky a plošných loutek přiblížila dětem tradice během roku. Hrou na kytaru a písničkami děti zaujala. představení se hodilo více pro děti starší, ale dětem se líbilo.

celý článek  

31. 3. 2020

Dne 18. 2. 2020 nás navštívila zdravotní sestřička - maminka jednoho chlapce. Připravila si pro nás povídání o úrazech, zdravé výživě, možném nebezpečí a jak takové situace máme řešit. Děti se aktivně zapojily. Ve druhé části besedy si děti vyzkoušely obvazování a ošetřování poranění. Děkujeme mamince za pěkné dopoledne.

celý článek  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace