Karneval 2015 15. 3. 2015

Ve čtvrtek 26. března jsme měli ve školce karneval. Děti přicházely do školky postupně již v maskách a zvědavě jeden druhého okukovaly. Půjčovaly si mezi sebou rekvizity a vysvětlovaly si k čemu slouží a jak s nimi zacházet.

Než začalo bujaré veselí a tanec, masky se nám postupně představily na improvizovaném pódiu. Každý o sobě řekl, co uznal za vhodné a čím se chtěl pochlubit. V maskách jsme se předvedli také školním dětem, které hádaly, co jsme zač. Paní učitelka převlečená za čarodějku dokázala z kouzelného klobouku vyčarovat různé soutěže a zábavné hry, které jsme mezi jednotlivými tanci hráli. Hráli jsme "Na ztracenou židli", "Na ocásky", bavili jsme se s padákem a nafukovacími míčky. Děti byly závěrem odměněny sladkou dobrotou a dětským šampaňským. Domů si jako vzpomínku na karneval odnesly drobné dárečky a nafouklé balónky. Velký dík patří rodičům za přípravu překrásných a propracovaných masek. Rodiče, děkujeme Vám, Vaše děti byly nádherné.

  zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace