Aktuální informace

22. 8. 2016

Provozní doba: pondělí - pátek 6:00 - 16:00 hodin

Školkovné: 200,- Kč měsíčně.

  • Poplatek se platí společně se stravným, převodem na účet školy na základě školou vystavené složenky. Je třeba vždy uvést správný variabilní symbol. Pokud máte umístěny v mateřské škole 2 děti, musíte provést dvě platby.
  • Dítě může být přijato do mateřské školy pouze na základě písemné přihlášky. Přihlášku obdržíte v MŠ.
  • Informace ohledně provozu mateřské školy můžete získat na tel. 778 053 063, 491 541 247 u paní uč. Volákové nebo Šumberové.
  • Informace o stravování získáte na tel. 491 541 247 u pí. Thérové.
  • Informace ohledně plateb získáte na tel. č. 491 580 094.

celý článek  

10. 7. 2020

V posledním týdnu před prázdninami jsme si s dětmi hráli na tábor. Ve čtvrtek se z nás stali indiáni. Děti si vyrobily indiánskou čelenku, křepčily a zpívaly u ohně. Opekly si "bizoní maso". Plnily úkoly a hledaly poklad při šipkované.

celý článek  

10. 7. 2020

Letos jsme se loučili pouze s jedním předškoláčkem. Ostatní zůstávají ještě rok ve školce. Loučení proběhlo na místním hřišti za účasti pana starosty. A neloučili jsme se pouze s Vašíkem, ale i s naší milou paní učitelkou Verčou, která odchází na mateřskou dovolenou.

celý článek  

19. 6. 2020

Jsme rádi, že po dlouhé době naše MŠ opět funguje. Společně jsme tak mohli 1. června oslavit Mezinárodní den dětí. Děti měly radost z dárečků a celý den si pěkně užily. V herně s balónky, na zahradě s bublinami. A hodily se i nové hračky na písek.

celý článek  

4. 5. 2020

V týdnu od 4. do 10. 5. 2020 probíhá již 5. ročník celorepublikové sbírky Pomozte dětem, kdy si můžete zakoupit peříčko a přispět tak na znevýhodněné děti v ČR. Své peříčko můžete nosit na klopě svého trika, nebo si ho přišpendlit na své profilové fotce na sociálních sítích. Ukážete tím, že máte srdce na pravém místě a podporujete děti, které to potřebují.
Více na www.pomoztedetem.cz

celý článek  

4. 5. 2020

Květen - lásky čas

Milí rodiče, naše MŠ zůstává nadále uzavřena. Měsíc květen přímo vybízí k tématu "Domov a rodina," který je v současné době velice aktuální. Mnohem více času než kdy jindy teď trávíme spolu doma. Rodina je pro dítě v životě to nejdůležitější. Prožijte společně pěkně 15. květen - Den rodin.
 

celý článek  

14. 4. 2020

V současné době mnoho lidí (možná i vy) řeší svoje zaměstnání. Povídejte si s dětmi, jaká jsou různá povolání, co děláte vy, proč lidé chodí do práce. Můžete si vysvětlit, z jakého důvodu jste teď s nimi doma a proč řada lidí do zaměstnání chodit nemůže, nebo pracuje z domu.

celý článek  

2. 4. 2020

Pomalu se blíží Velikonoce a s nimi spojené velikonoční zvyky. I my ve školce chceme tyto tradice udržovat. Děti sice letos vzhledem k mimořádným opatřením na koledu chodit nebudou, ale můžete si ji udělat alespoň u vás doma.
 

celý článek  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace