Aktuální informace

22. 8. 2016

Provozní doba: pondělí - pátek 6:00 - 16:00 hodin

Školkovné: 200,- Kč měsíčně.

  • Poplatek se platí společně se stravným, převodem na účet školy na základě školou vystavené složenky. Je třeba vždy uvést správný variabilní symbol. Pokud máte umístěny v mateřské škole 2 děti, musíte provést dvě platby.
  • Dítě může být přijato do mateřské školy pouze na základě písemné přihlášky. Přihlášku obdržíte v MŠ.
  • Informace ohledně provozu mateřské školy můžete získat na tel. 778 053 063, 491 541 247 u paní uč. Volákové nebo Průšové.
  • Informace o stravování získáte na tel. 491 541 247 u pí. Thérové.
  • Informace ohledně plateb získáte na tel. č. 491 580 094.

celý článek  

17. 2. 2020

Navštívili jsme děti v MŠ Žďár nad Metují. Společně jsme shlédli zajímavé představení. Kouzelník Mr. Carlo nám předvedl svoje kouzelnické triky. Někteří z nás se na chvíli stali jeho asistenty. Každý dostal na památku zvířátko z balónku.

celý článek  

17. 2. 2020

S dětmi jsme navštívili solnou jeskyňku v Meziměstí. Děti si při poslechu relaxační hudby hrály se solí. Pro zpestření jsme si procvičili naše smysly. Hmatem jsme poznávali předměty schované pod látkou. Zrakem jsme hádali, kdo z dětí chybí.

celý článek  

30. 1. 2020

Ve školce proběhla beseda se zdravotní sestrou. Děti získaly informace o lidském těle, dozvěděly se, jak se odebírá krev, jak poskytnout první pomoc. Poslouchaly srdíčko a vzájemně se obvazovaly.

celý článek  

30. 1. 2020

V Jiráskově divadle jsme viděli pěknou hudební pohádku Zvířátka a loupežníci. Jedna z nejznámějších pohádek bratří Grimmů o tom, jak si kozlík, čuník a kočička hledali nový domov, se dětem líbila. Zaznělo v ní také plno lidových písniček.
 

celý článek  

13. 1. 2020

Nejprve jsme s dětmi navštívili místní kostel. Provedl nás zde pan Troutnar. Ukázal nám vystavený betlém a pověděl nám o jednotlivých postavičkách. Poděkovali jsme zpěvem koledy.

celý článek  

19. 12. 2019

S rodiči, sourozenci a dalšími příbuznými jsme prožili středeční odpoledne. Nejprve jsme vyráběli ozdoby a strojili vánoční stromeček. Potom jsme se odebrali do jídelny a po zpěvu koled a zacinkání zvonečku jsme přišli k rozsvícenému smrčku, pod kterým jsme našli plno dárečků. Hráli jsme si s nimi až do večera. A maminkám děkujeme za výborné cukroví.

celý článek  

19. 12. 2019

Ve středu jsme se sešli u rozsvíceného vánočního stromu na polickém náměstí. Skupina DamTrio zde zpívala v rámci celorepublikové akce vánoční koledy. A my jsme pod radnicí prodávaly svoje výrobky z vánočního jarmarku.

celý článek  

19. 12. 2019

V pondělí 9. prosince 2019 uspořádala naše Mateřská škola v České Metuji ve spolupráci s obcí vánoční jarmark. Děti před zaplněným sálem podaly výborný výkon.

celý článek  

11. 12. 2019

Ve čtvrtek nás ve školce navštívil Mikuláš s andělem. Připomněl dětem pravidla chování. Nejvíce s ním komunikoval Tomášek. Zazpívali jsme společně mikulášské písničky a potom si děti chodily jednotlivě pro dáreček. Byly statečné. Téměř všechny řekly, nebo zazpívaly svoji básničku - písničku.

celý článek  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace