Aktuální informace

22. 8. 2016

Provozní doba: pondělí - pátek 6:00 - 16:00 hodin

Školkovné: 200,- Kč měsíčně.

  • Poplatek se platí společně se stravným, převodem na účet školy na základě školou vystavené složenky. Je třeba vždy uvést správný variabilní symbol. Pokud máte umístěny v mateřské škole 2 děti, musíte provést dvě platby.
  • Dítě může být přijato do mateřské školy pouze na základě písemné přihlášky. Přihlášku obdržíte v MŠ.
  • Informace ohledně provozu mateřské školy můžete získat na tel. 778 053 063, 491 541 247 u paní uč. Volákové nebo Šumberové.
  • Informace o stravování získáte na tel. 491 541 247 u pí. Thérové.
  • Informace ohledně plateb získáte na tel. č. 491 580 094.

celý článek  

13. 10. 2020

Začátkem října jsme se zapojili do celorepublikové akce Celé Česko čte dětem. S výtvarníkem Jaroslavem Soumarem jsme si povídali nad jeho ilustrovanou knihou O Kuliferdovi. Na besedu k nám přijela paní knihovnice Kateřina Boučková. Paní Jana Vaněčková nám ukázala místní knihovnu.

celý článek  

5. 10. 2020

Jako každoročně jsme s dětmi navštívili podzimní výstavu v Pellyho domech v Polici nad Metují. Viděli plno podzimních plodů ovoce a zeleniny, houby, jiřinky a také výrobky a výkresy dětí ze základních škol. Také jsme podpořili machovskou jabloň v soutěži o Strom roku.

celý článek  

5. 10. 2020

Naše školková hruštička stojí na zahradě v Dědově už řadu let. I letos jsme se na ni jeli podívat a ukázat ji novým dětem. Cesta zpět lesem nám rychle uběhla. Viděli jsme plno hub, jedlých i nejedlých.

celý článek  

29. 9. 2020

Do školky nastoupilo 15 dětí, z toho 10 dívek a 5 chlapců. Přijato bylo 5 nových dětí. Téměř polovinu dětí tvoří předškoláci. Jedna holčička je dvouletá. Děti se postupně adaptují. Zvykají si na prostředí a režim školky, učí se pravidla, stávají se kamarády.

celý článek  

10. 7. 2020

V posledním týdnu před prázdninami jsme si s dětmi hráli na tábor. Ve čtvrtek se z nás stali indiáni. Děti si vyrobily indiánskou čelenku, křepčily a zpívaly u ohně. Opekly si "bizoní maso". Plnily úkoly a hledaly poklad při šipkované.

celý článek  

10. 7. 2020

Letos jsme se loučili pouze s jedním předškoláčkem. Ostatní zůstávají ještě rok ve školce. Loučení proběhlo na místním hřišti za účasti pana starosty. A neloučili jsme se pouze s Vašíkem, ale i s naší milou paní učitelkou Verčou, která odchází na mateřskou dovolenou.

celý článek  

19. 6. 2020

Jsme rádi, že po dlouhé době naše MŠ opět funguje. Společně jsme tak mohli 1. června oslavit Mezinárodní den dětí. Děti měly radost z dárečků a celý den si pěkně užily. V herně s balónky, na zahradě s bublinami. A hodily se i nové hračky na písek.

celý článek  

4. 5. 2020

V týdnu od 4. do 10. 5. 2020 probíhá již 5. ročník celorepublikové sbírky Pomozte dětem, kdy si můžete zakoupit peříčko a přispět tak na znevýhodněné děti v ČR. Své peříčko můžete nosit na klopě svého trika, nebo si ho přišpendlit na své profilové fotce na sociálních sítích. Ukážete tím, že máte srdce na pravém místě a podporujete děti, které to potřebují.
Více na www.pomoztedetem.cz

celý článek  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace