Aktuální informace

22. 8. 2016

Provozní doba: pondělí - pátek 6:30 - 15:30 hodin

Školkovné: 130,- Kč měsíčně.

  • Poplatek se platí společně se stravným, převodem na účet školy na základě školou vystavené složenky. Je třeba vždy uvést správný variabilní symbol. Pokud máte umístěny v mateřské škole 2 děti, musíte provést dvě platby.
  • Dítě může být přijato do mateřské školy pouze na základě písemné přihlášky. Přihlášku obdržíte v MŠ.
  • Informace ohledně provozu mateřské školy můžete získat na tel. 491 541 247 u paní uč. Volákové nebo Navrátilové.
  • Informace o stravování získáte na tel. 491 541 247 u pí. Thérové.
  • Informace ohledně plateb získáte na tel. č. 491 580 094.

celý článek  

27. 6. 2018

Maminky mají svůj svátek v květnu, tatínkové v červnu. Aby taťkům nebylo líto, že jsme v květnu slavili pouze s maminkami, uspořádali jsme pro ně sportovní odpoledne.

celý článek  

19. 6. 2018

Děkujeme paní Dubišarové za zprostředkování a panu Zemanovi za dopoledne, které nám věnoval v hasičárně ve Žďáru nad Metují.

celý článek  

18. 6. 2018

Přespat ve školce je pro děti atraktivní záležitost. Ty nejstarší to zvládají bez problémů. Tentokrát jsme večer zahájili za hezkého počasí na zahradě. Potom jsme si k tématu "emoce" pustili pohádku V hlavě.

celý článek  

12. 6. 2018

Žáci baletního oddělení ZUŠ Police nad Metují zatančili krásné představení o Šípkové Růžence. Představily se v něm všechny třídy paní učitelky Černé od těch nejmenších dětí po nejstarší. Povedlo se. Obdiv všem!

celý článek  

12. 6. 2018

V pátek 1. června jsme oslavili Den dětí. Děti dostaly dvě nové hry - didaktický kvíz o zvířatech a stavebnici. Pochutnaly si na zmrzlince a vyřádily se v Pellyho parku.

celý článek  

7. 6. 2018

Společně s polickou a petrovickou MŠ jsme se vydali na zámek Staré Hrady u Jičína. Cesta byla dlouhá, ale díky klimatizovanému autobusu snesitelná.

celý článek  

4. 6. 2018

Děkujeme paní Eliášové, že se nám věnovala ve své keramické dílně. Nejprve dětem ukázala práci na hrnčířském kruhu. Potom si děti vyzkoušely práci s keramickou hlínou. Každý si udělal pěknou mýdlenku.

celý článek  

28. 5. 2018

V květnu jsme navštívili dvě divadelní představení: jedno v Hronově a druhé v Polici nad Metují. Pohádku "Pánkova studánka" nám zahrál divadelní soubor Háďata z Domina Hronov.

celý článek  

23. 5. 2018

Letos jsme zvolili trošku jinou oslavu svátku maminek. Místo na besídku jsme naše maminky pozvali na společné odpoledne u koní. Zázemí nám poskytla paní Rubáčková, za což jí srdečně děkujeme.

celý článek  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace