Den otců 27. 6. 2018

Maminky mají svůj svátek v květnu, tatínkové v červnu. Aby taťkům nebylo líto, že jsme v květnu slavili pouze s maminkami, uspořádali jsme pro ně sportovní odpoledne.

Účast byla stoprocentní. Soutěžní klání - desetiboj přišli podpořit i ostatní rodinní příslušníci. Soutěžilo se ve dvojicích tatínek - dítě v různých disciplínách: florbal, přitahování autíček, podlézání, běh s dítětem, gól, zatloukání hřebíků, šipky, skákání, přecházení po kamenech, skákání v pytli. Určitě si to všichni užili, včetně přihlížejících. Snaha tatínků, aby se také maminky zapojily do soutěží, vyšla naprázdno. Papírová kravata, kterou tatínkové dostali za odměnu od dětí, všem moc slušela, a zároveň se na ní něco vtipného dočetli. Povídalo a opékalo se dlouho do večera. Děkujeme manželům Haitlovým za pomoc při přípravě akce a sponzorský dar v podobě basy piva. Maminkám předškoláků díky za výborné pohoštění. Prožili jsme společně pěkné odpoledne.

  zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace