Duben 2015 3. 5. 2015

Tento měsíc byl ve znamení návštěv. Nejprve jsme navštívili děti ve Velkých Petrovicích a prohlédli si jejich krásnou novou školku. Děti nás pak vyprovodily na cestu maršovským údolím zpátky domů do Metuje. Dále jsme navštívili třídu 2. B paní učitelky Pátkové. Děti nám zahrály hudební pohádku O Budulínkovi. Děkujeme.

Také jsme se vyfotili, abychom měli památku na paní učitelku Stáňu Gennertovou, se kterou jsme se tento měsíc rozloučili.
Čarodějnice jsme už slavili s novou paní učitelkou Radkou Jirmanovou. Na ohýnek spojený s opékáním nám vyšlo pěkné počasí.