Vánoční jarmark 19. 12. 2019

V pondělí 9. prosince 2019 uspořádala naše Mateřská škola v České Metuji ve spolupráci s obcí vánoční jarmark. Děti před zaplněným sálem podaly výborný výkon.

"Moderátor" Vašík vše pěkně uvedl, děti předvedly zimní básničku a taneček. Společně se skupinou DamTrio zazpívaly a poté prodávaly perníčky a vánoční výrobky, které jsme během podzimu stihli udělat. Kapela nás provázela po celý večer. Příchozí si mohli zakoupit také keramiku paní Eliášová a Noskové. Určitě měli všichni radost ze vzájemného setkání a možnosti se na chvilku v tom předvánočním shonu zastavit, popovídat si, dát si kávu s našimi dobrými vanilkovými rohlíčky a přitom si poslechnout hezkou muziku. Věříme, že se nám podařilo navodit příjemnou vánoční atmosféru.