Nonstop školka. 18. 10. 2016

Nonstop školka.

16. a 17. června si naši předškoláci užívali školku celý den i noc. Po odchodu mladších kamarádů jsme si připravili suroviny na večeři a následně odjeli autobusem na Slavný. Navštívili jsme hospodářství pana Šimka a pohladili si i některá domácí zvířata.

Pan Šimek nás odvezl se svým koníkem až k lesu, kde jsme u chaty posvačili a vydali se lesem do Suchého Dolu. Cestou jsme si hráli s přírodninami a zdolávali různé překážky. Po příchodu do školky paní učitelky připravily večeři. Pochutnali jsme si na špagetách, osprchovali se a těšili se na stezku odvahy v prostorách školky. Děti si poslechly pohádku a spaly až do rána. Po snídani se zapojily s ostatními dětmi do běžného režimu školky.

Moc děkujeme panu Šimkovi za čas, který nám věnoval a za zážitek při jízdě s koněm.