Prosinec 15. 1. 2020

Adventní období jsme si zpříjemnili spoustou vánočních aktivit, jako je třeba: výroba čertích řetězů, výroba vánočních přáníček, poslech vánočních koled, zdobení stromečku, ... Každý den se děti těšily na adventní kalendář, který dětem názorně ukázal zbývající čas do Vánoc.

Prosinec byl na aktivity hodně bohatý, čekalo nás divadelní představení Michaely Novozámecké-Hvězdička betlémská, vánoční besídka, kde děti předvedly jak jsou šikovné, navštívili jsme i pana starostu, kterému jsme popřáli krásné svátky, na Polickém náměstí jsme pozorovali jak vypadá Betlém a v posledním týdnu ani na děti ve školce Ježíšek nezapomněl, děti měly obrovskou radost.