Aktuální informace

22. 8. 2016

Provozní doba: pondělí - pátek 6:00 - 16:00 hodin

Školkovné: 200,- Kč měsíčně.

  • Poplatek se platí společně se stravným, převodem na účet školy na základě školou vystavené složenky. Je třeba vždy uvést správný variabilní symbol. Pokud máte umístěny v mateřské škole 2 děti, musíte provést dvě platby.
  • Dítě může být přijato do mateřské školy pouze na základě písemné přihlášky. Přihlášku obdržíte v MŠ.
  • Informace ohledně provozu mateřské školy můžete získat na tel. 778 053 064, 491 541 141 u paní uč. Kaufmanové a Hubkové.
  • Informace o stravování získáte na tel. 491 541 141 u pí. Jorové.
  • Informace ohledně plateb získáte na tel. č. 491 580 094.

celý článek  

29. 4. 2020

Milí rodiče,

určitě chodíte s dětmi na procházky do přírody, která je nyní v samém květu – kvetou jarní rostliny, začínají kvést i stromy. Při procházce přírodou s dětmi pozorujte květiny a pokuste se je pojmenovat (pampeliška, sedmikráska, pomněnka, konvalinka, sasanka apod.).

celý článek  

30. 3. 2020

Vážení rodiče,

S ohledem na aktuální situaci bychom Vám rády nabídly náměty na činnosti, které můžete s dětmi dělat v pohodlí domova.

 

celý článek  

10. 3. 2020

V posledním únorovém týdnu jsme s dětmi vyrazili do Bezděkova nad Metují na divadelní představení „Český rok“. Paní dětem představovala tradice a zvyky, které nás doprovázejí celým rokem.

celý článek  

27. 2. 2020

Celý třetí týden v únoru jsme se věnovali řemeslům. Děti se blíže seznámily s prací kuchaře, listonoše a prací na stavbě. Do tématu se zapojil i tatínek našeho kamaráda Vládika – pan Musil, který pracuje na stavbě.

celý článek  

21. 2. 2020

Ve čtvrtek 13. 2. 2020 k nám do školky zavítala studentka zubního lékařství, která dětem ukázala, jak si správně zoubky čistit. Ukázala nám, co se stane se zoubky, když se pořádně nečistí a také nám pověděla, kdy je to nejdůležitější – ráno a večer.

celý článek  

21. 2. 2020

Tento týden se děti zajímaly o to, z jakých materiálů jsou věci kolem nás vyrobené. Každý den jsme se soustředili na jeden materiál, o kterém jsme si povídali, hráli hry a zkoumali je.

celý článek  

14. 2. 2020

První týden v únoru děti poznávaly základní geometrické tvary – kruh, čtverec, obdélník a trojúhelník. Děti se pokoušely vytvářet jednotlivé tvary z různých stavebnic a kostek. Z tvarů složily i obrázek.

Zahrály si pohádku o Koblížkovi, složily si Večerníčkovu čepici.

Děti si hru s tvary moc užily!

 

 

 

 

 

 

celý článek  

6. 2. 2020

V tomto týdnu se děti seznamovaly s barvami – každý den jsme se scházeli v jiné barvě a děti mohly plnit barevné úkoly dne, které spočívaly ve spočítání nebo nalezení něčeho, čemu jsme se daný den věnovali. V modrém dni děti nejvíce zaujalo pozorování žraloků a různých ryb.

celý článek  

6. 2. 2020

V tomto týdnu jsme se věnovali zimním sportům a radovánkám – sice bez sněhu, ale i tak jsme si to užili. Děti si zkoušely jízdu na běžkách, mohly trénovat s hokejkou a bruslit se svým krasobruslařem na opravdovém ledu.

celý článek  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace