Aktuální informace

22. 8. 2016

Provozní doba: pondělí - pátek 6:00 - 16:00 hodin

Školkovné: 200,- Kč měsíčně.

  • Poplatek se platí společně se stravným, převodem na účet školy na základě školou vystavené složenky. Je třeba vždy uvést správný variabilní symbol. Pokud máte umístěny v mateřské škole 2 děti, musíte provést dvě platby.
  • Dítě může být přijato do mateřské školy pouze na základě písemné přihlášky. Přihlášku obdržíte v MŠ.
  • Informace ohledně provozu mateřské školy můžete získat na tel. 778 053 064, 491 541 141 u paní uč. Kaufmanové a Hubkové.
  • Informace o stravování získáte na tel. 491 541 141 u pí. Jorové.
  • Informace ohledně plateb získáte na tel. č. 491 580 094.

celý článek  

9. 4. 2021

Zahájení provozu se týká dětí s povinným předškolním vzděláváním a dětí zákonných zástupců pracujících na pracovních pozicích vymezených v bodě 14 Mimořádného opatření MZ z 6. 4. 2021 a doloží to potvrzením od zaměstnavatele při příchodu dítěte do MŠ.

celý článek  

5. 3. 2021

V měsíci únoru se děti bavily o zimních radovánkách - o sportech, které můžou v zimě dělat. Vyzkoušely si manipulaci s hokejkou, zhlédly příběh Krtečka a jeho kamaráda Sněhuláka, kterého zachránil před roztáním. A protože už i sluníčko u nás začíná mít sílu, mohli jsme společně pozorovat, jak sněhu ubývá…
Koncem měsíce jsme se zapojili do pečení štrúdlů na podporu Jabloně u Lidmanů, která bojuje o titul Evropského stromu roku 2021. Díky skvělým pomocníkům se nám pochoutka povedla skvěle a ještě líp i chutnala!:-)

celý článek  

22. 2. 2021

Na začátku měsíce jsme si ještě zavzpomínali na Vánoce, děti se pochlubily svými dárečky, které dostaly doma od Ježíška. Objevila se celá řada plyšáků, aut, zemědělských strojů, šatů… Společně jsme si zahráli na Tři krále, děti se seznámily s významem tohoto svátku. Další týdny jsme pozorovali zimní období – sledovali jsme nestálé počasí – chumelení, mráz, tání sněhu, oblevu.

celý článek  

15. 2. 2021

Vážení rodiče, z důvodu stále probíhající karantény personálu, se karanténa v MŠ Velké Petrovice prodlužuje do konce týdne. MŠ bude znovu otevřena v pondělí 22.2.2021. Děkujeme za pochopení.

celý článek  

10. 2. 2021

Vážení rodiče,

vzhledem k situaci, kdy je MŠ ve Velkých Petrovicích uzavřená z důvodu karantény, zasíláme pokyny KHS v příloze.

celý článek  

30. 12. 2020

K tomuto měsíci se váže několik milých událostí a nejinak tomu bylo i letos. Děti se připravovaly na návštěvu sv. Mikuláše, čerta a anděla. Ti jim připravili několik úkolů a po jejich dokončení jsme se společně vydali na cestu kolem školky, abychom se podívali, jestli nám tu nenechali něco za odměnu.

celý článek  

9. 12. 2020

V tomto měsíci jsme se přenesli do kouzelného světa pohádek. Děti blíže poznaly klasické pohádky Hrnečku vař!, O slepičce a Žabí princ. Učily se charakterizovat postavy, rozlišovaly dobro a zlo.

celý článek  

13. 11. 2020

V měsíci říjnu jsme si povídali o plodech podzimu, následovalo téma „Ovoce a zelenina“, kde jsme si připravili ovocný salát a završili jsme to tématem „Počasí je na draka“.

celý článek  

20. 10. 2020

Od září navštěvuje naši školku celkem 19 dětí -10 holčiček a 9 kluků. Nastoupily tři nové děti, které si rychle zvykly na dětský kolektiv. Děti se vzájemně mezi sebou poznávaly, stanovili jsme si pravidla chování, která se nám celkem dobře daří respektovat. Jeden týden děti pozorovaly různé emoce, náladu u sebe a svých kamarádů.

celý článek  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace