Aktuální informace

22. 8. 2016

Provozní doba: pondělí - pátek 6:00 - 16:00 hodin

Školkovné: 200,- Kč měsíčně.

  • Poplatek se platí společně se stravným, převodem na účet školy na základě školou vystavené složenky. Je třeba vždy uvést správný variabilní symbol. Pokud máte umístěny v mateřské škole 2 děti, musíte provést dvě platby.
  • Dítě může být přijato do mateřské školy pouze na základě písemné přihlášky. Přihlášku obdržíte v MŠ.
  • Informace ohledně provozu mateřské školy můžete získat na tel. 778 053 064, 491 541 141 u paní uč. Kaufmanové a Hubkové.
  • Informace o stravování získáte na tel. 491 541 141 u pí. Jorové.
  • Informace ohledně plateb získáte na tel. č. 491 580 094.

celý článek  

14. 7. 2021

Školní rok utekl jako voda a máme tu jeho konec. Tak jako loni byl poznamenaný covid pandemií. V červnu jsme poznávali okolí Petrovic. Nejprve jsme se na MDD vydali ke dřevíčské vyhlídce, v lese děti plnily úkoly k získání klíčů a odměny. Další výlet byl celodenní a to do Maršovského údolí. Tentokrát jsme se rozdělili do dvou skupin a hráli jsme šipkovanou s hledáním pokladu. I když bylo velké vedro, děti si výlet užily, u Maršova jsme si opekli buřty a osvěžili jsme se ve vodě. A co mělo největší úspěch? No, přece studená voda v řece!

celý článek  

7. 6. 2021

Začátkem měsíce děti připravovaly překvapení pro maminky, které měly 9. 5. svátek. Vytvořily krásné papírové kytičky a srdíčka z korálků, které jistě potěšily.

celý článek  

6. 5. 2021

Od 12.4. se mohli do MŠ vrátit pouze předškoláci – bylo nás celkem 5. Děti si to užívaly, moc se jim líbilo, že mají celou školku pro sebe! První týden jsme se učili třídit odpad, poznávali jsme vlastnosti skla, papíru a plastu. Na vycházkách jsme sbírali odhozené odpadky. Děti se divily, kolik jsme toho našli! Další týden si rozšířily poznatky o naší planetě Zemi, pozorovaly ji na glóbusu, pomocí ICT ve vesmíru. Během vycházek plnily zábavné úkoly na téma – co vše vidí.

celý článek  

21. 4. 2021

Vážení rodiče,

pro usnadnění a urychlení zápisu Vašeho dítěte do naší mateřské školy
můžete využít Elektronického předzápisu.

celý článek  

20. 4. 2021

Na základě Mimořádného opatření ze dne 19. 4. 2021 je v Královéhradeckém kraji povolena účast všech dětí v MŠ od 26. 4. 2021. Znamená to tedy, že provoz všech našich školek bude od pondělí již v plném rozsahu pro všechny děti. Nebude probíhat ani testování.

Upozorňujme rodiče, že je třeba, abyste si včas objednali stravování pro Vaše děti.

Mgr. Karel Nývlt, ředitel školy

celý článek  

9. 4. 2021

Zahájení provozu se týká dětí s povinným předškolním vzděláváním a dětí zákonných zástupců pracujících na pracovních pozicích vymezených v bodě 14 Mimořádného opatření MZ z 6. 4. 2021 a doloží to potvrzením od zaměstnavatele při příchodu dítěte do MŠ.

celý článek  

5. 3. 2021

V měsíci únoru se děti bavily o zimních radovánkách - o sportech, které můžou v zimě dělat. Vyzkoušely si manipulaci s hokejkou, zhlédly příběh Krtečka a jeho kamaráda Sněhuláka, kterého zachránil před roztáním. A protože už i sluníčko u nás začíná mít sílu, mohli jsme společně pozorovat, jak sněhu ubývá…
Koncem měsíce jsme se zapojili do pečení štrúdlů na podporu Jabloně u Lidmanů, která bojuje o titul Evropského stromu roku 2021. Díky skvělým pomocníkům se nám pochoutka povedla skvěle a ještě líp i chutnala!:-)

celý článek  

22. 2. 2021

Na začátku měsíce jsme si ještě zavzpomínali na Vánoce, děti se pochlubily svými dárečky, které dostaly doma od Ježíška. Objevila se celá řada plyšáků, aut, zemědělských strojů, šatů… Společně jsme si zahráli na Tři krále, děti se seznámily s významem tohoto svátku. Další týdny jsme pozorovali zimní období – sledovali jsme nestálé počasí – chumelení, mráz, tání sněhu, oblevu.

celý článek  

15. 2. 2021

Vážení rodiče, z důvodu stále probíhající karantény personálu, se karanténa v MŠ Velké Petrovice prodlužuje do konce týdne. MŠ bude znovu otevřena v pondělí 22.2.2021. Děkujeme za pochopení.

celý článek  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace