Aktuální informace

22. 8. 2016

Provozní doba: pondělí - pátek 6:15 - 15:30 hodin

Školkovné: 130,- Kč měsíčně.

  • Poplatek se platí společně se stravným, převodem na účet školy na základě školou vystavené složenky. Je třeba vždy uvést správný variabilní symbol. Pokud máte umístěny v mateřské škole 2 děti, musíte provést dvě platby.
  • Dítě může být přijato do mateřské školy pouze na základě písemné přihlášky. Přihlášku obdržíte v MŠ.
  • Informace ohledně provozu mateřské školy můžete získat na tel. 778 053 064, 491 541 141 u paní uč. Kaufmanové a Hubkové.
  • Informace o stravování získáte na tel. 491 541 141 u pí. Jorové.
  • Informace ohledně plateb získáte na tel. č. 491 580 094.

celý článek  

11. 3. 2019

1. 3. 2019 se v naší mateřské škole uskutečnil „Puntíkatý karneval“. Děti přicházely v puntíkatém oblečení a už od samého vstupu si mohly všímat samých puntíků, na jejichž tvorbě se podílely. Společně jsme si připravili drobné pohoštění a těšili se, až karneval započne.

celý článek  

26. 2. 2019

Děti si během týdne hrály s pohádkou o Karkulce. Pohádku si poslechly, učily se charakterizovat jednotlivé postavy, hrály si s mimikou obličeje. Ve spojení s pohádkou si zahrály různé pohybové hry, pokusily se pohádku i výtvarně zobrazit. Jeden den jsme si pohráli s červenou barvou = Červený den. Děkujeme maminkám, že všechny děti přišly v červeném oblečení.

celý článek  

26. 2. 2019

V úterý 19.2. nás navštívil cirkus z Havlíčkova Brodu. Manželé Paldusovi připravili pro děti zábavný program plný humoru, žonglování, balancování se sklem a vystoupení pejsků.

celý článek  

26. 2. 2019

Celý měsíc únor věnujeme ve školce pohádkám, navštívili jsme i obecní knihovnu. Paní Hrnčířová si pro nás opět přichystala zajímavý program.

celý článek  

4. 2. 2019

Během vycházek využíváme sníh k radovánkám, jezdíme na kluzácích, kloužeme se. Ve školce jsme se věnovali i pokusům se sněhem a ledem.

celý článek  

31. 1. 2019

V pondělí 28.1. jsme se vydali do Bezděkova na divadlo s názvem – Pošťák Čestmír.

celý článek  

24. 1. 2019

První lednové dny jsme si povídali o čase. Děti pozorovaly různé typy hodin, hodinek a budíků. Sledovali jsme, jakou rychlostí se pohybují hodinové ručičky. Vyzkoušeli jsme si, zda dokážeme být jednu minutu potichu, kolik korálků navlékneme během jedné minuty. Předškolní děti se seznámily s číslicemi 1-12. Vyrobili jsme si i papírové hodiny.

celý článek  

8. 1. 2019

V prosinci vyvrcholil náš nácvik na vánoční besídku. Tentokrát jsme vystupovali s pohádkou O dvanácti měsíčkách, děti byly rozděleny do čtyř skupinek podle ročních období. Každé roční období mělo jinak nabatikovaná trička. Děti se podílely na výrobě kulis. Vystoupení se moc zdařilo, byli jsme pochváleni.

celý článek  

12. 12. 2018

Ve dvou listopadových týdnech jsme se věnovali tématu povolání – „Ten dělá to a ten zas tohle“, děti si vyzkoušely různá povolání prostřednictvím námětových her. Na doktora, na automechanika, stavitele, cukráře, závozníka apod. Zkoušely si upéct z vizovického těsta housky a vánočky, navrhovaly svoje vlastní košilky a trička, tvořily dortíky z kinetického písku, stavěly silnice, domy a vyzkoušely si, jak se odlívá beton.

celý článek  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace