Aktuální informace

22. 8. 2016

Provozní doba: pondělí - pátek 6:15 - 15:30 hodin

Školkovné: 200,- Kč měsíčně.

  • Poplatek se platí společně se stravným, převodem na účet školy na základě školou vystavené složenky. Je třeba vždy uvést správný variabilní symbol. Pokud máte umístěny v mateřské škole 2 děti, musíte provést dvě platby.
  • Dítě může být přijato do mateřské školy pouze na základě písemné přihlášky. Přihlášku obdržíte v MŠ.
  • Informace ohledně provozu mateřské školy můžete získat na tel. 778 053 064, 491 541 141 u paní uč. Kaufmanové a Hubkové.
  • Informace o stravování získáte na tel. 491 541 141 u pí. Jorové.
  • Informace ohledně plateb získáte na tel. č. 491 580 094.

celý článek  

28. 1. 2020

V prvním týdnu po Vánocích měly děti možnost přinést do školky dárek, který dostaly doma od Ježíška. Mezi hračkami se objevily různí plyšáci, panenky, traktory, auta a dokonce i loutka Hurvínka. Děti si je mezi sebou vzájemně půjčovaly a pěkně s hračkami zacházely.

 

 

celý článek  

28. 1. 2020

17.12. proběhla  ve školce besídka. Děti upekly na pohoštění cukroví, moc je bavilo točit klikou u mlýnku a mazat cukroví marmeládou. Během Vánoc jsme si ve školce připomněli některé vánoční zvyky, mezi ními bylo i pouštění svíček po vodě.

celý článek  

9. 1. 2020

V posledním týdnu ve školce k nám zavítal Ježíšek a nechal pod stromečkem dárky. Radost byla patrná ihned po otevření dveří a vstupu dětí do třídy. Největší pozdvižení způsoboval samozřejmě největší dárek.

celý článek  

9. 1. 2020

Všechny andílci a čertíci se ráno dostavili do školky, kde si mohli vyrobit čertovský řetěz či andělskou čelenku. Společně jsme si pak udělali nebíčko a peklíčko a tam si andílci a čertíci hráli.

celý článek  

9. 1. 2020

Adventní období jsme si zpříjemnili spoustou vánočních aktivit, jako je třeba vykrajování perníčků, tvorba čertovských řetězů, andílkovských přáníček, zdobení kapříků, tak i poslechem koled.  Každý den na nás čekal jeden adventní úkol, který byl ukryt v jednom z 24 domečků. Také nás neminula návštěva sv. Mikuláše s andělem a čertem. Za písničku nebo básničku děti dostaly dárek a slíbily sv. Mikulášovi, že zlepší uklízení a že si navzájem nebudou ubližovat.

celý článek  

9. 1. 2020

Jako vždy se chystáme na nejkrásnější dny v roce – na Vánoce. Děti začínají slavnostně zdobit školku – lepily adventní věnce, pekly perníky. Svými ozdobičkami jsme vyzdobili i adventní strom na návsi.

celý článek  

6. 12. 2019

V měsíci listopadu jsme se věnovali tématům: „Moje tělo a zdraví“ a zvířátkům, které se připravují na zimu. Děti během ranních aktivit procvičovaly jemnou motoriku při modelování, posilovaly správný úchop nůžek, pastelek a v neposlední řadě udržovat pořádek po své práci, to nám teď někdy dělá problém.

celý článek  

18. 11. 2019

Dětičky z Petrovické školičky si to hned brzo ráno namířily pod kopec, kde čekaly na malý, žlutý autobus, který je odvezl rovnou do Bezděkova nad Metují.

celý článek  

24. 10. 2019

Příroda se nám už krásně oblékla do pestrobarevného podzimního kabátku a tak se děti seznamovaly s podzimem plnými doušky. Zahráli jsme si různé pohybové hry a učili se i písničky a básničky věnované tomuto tématu. Při procházkách jsme neopomněli sběr kaštanů a krásných barevných listů, ze kterých jsme také i něco vytvořili.

celý článek  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace