Aktuální informace

22. 8. 2016

Provozní doba: pondělí - pátek 6:00 - 16:00 hodin

Školkovné: 200,- Kč měsíčně.

  • Poplatek se platí společně se stravným, převodem na účet školy na základě školou vystavené složenky. Je třeba vždy uvést správný variabilní symbol. Pokud máte umístěny v mateřské škole 2 děti, musíte provést dvě platby.
  • Dítě může být přijato do mateřské školy pouze na základě písemné přihlášky. Přihlášku obdržíte v MŠ.
  • Informace ohledně provozu mateřské školy můžete získat na tel. 778 053 064, 491 541 141 u paní uč. Kaufmanové a Hubkové.
  • Informace o stravování získáte na tel. 491 541 141 u pí. Jorové.
  • Informace ohledně plateb získáte na tel. č. 491 580 094.

celý článek  

16. 7. 2020

Každý rok je trochu jiný a tento rok si na nás připravil hodně změn - milých i těch nemilých, nic nám ale nezabrání popřát Vám i Vašim dětem krásné, slunečné dny plné pohody a šťastné návraty ze všech cest!

Kolektiv MŠ Velké Petrovice

 

celý článek  

16. 7. 2020

Ještě než nám léto naplno propuklo, tak si dětičky z petrovické školičky naplno užívaly školkovských hraček a kamarádů.

celý článek  

16. 7. 2020

Letošní rok jsme rozloučení s předškoláky pojali trochu jinak a nachystali pro děti a jejich rodiče Všeználkovu dobrodružnou cestu. Doslova objednané počasí zajistilo pohodovou, letní atmosféru a příjemné posezení, které dokreslovaly i tóny a zpěv skupiny Petrovští.

celý článek  

16. 7. 2020

Protože nám úterní počasí přálo hodně sluníčka už hned z rána, rozhodli jsme se, že se půjdeme podívat do Maršovského údolí ke krmelci.

celý článek  

1. 7. 2020

Tento týden jak už název napovídá, jsme si s dětmi povídali o hmyzu. V pondělí se děti seznámily s beruškou Jaruškou.

celý článek  

19. 6. 2020

Po zvířátkách ze ZOO jsme se vydali za zvířátky k vodě. Děti poznávaly zvířata z různých encyklopedií a knih, pozorovali jsme kapry v rybníku.
Postavili jsme pro ryby rybník - hledali jsme různé modré předměty, které by mohly představovat vodu. Z papíru jsme si vyrobili rybníček pro žabičky, zacvičili jsme si jako žáby.

celý článek  

16. 6. 2020

Tento týden jsme si s dětmi povídali o tom, jaká zvířátka můžeme vidět v zoologické zahradě, jak vypadají, jaké dělají zvuky a kde bydlí. Společně jsme si na ně zahráli, některé jsme si vytvořili a také je poslouchali a hádali, kdo se nám to zrovna ozývá – a z některých zvuků šel docela strach!

V tomto týdnu jsme také oslavili narozeniny dětí, kterým jsme z důvodu uzavření MŠ nestihli popřát.

celý článek  

8. 6. 2020

Konečně jsme se mohli po několika týdnech vrátit do školky. Děti i paní učitelky se na návrat  moc těšily, sešli jsme se téměř v plném počtu, 18 dětí. Děti byly k sobě milé, hru si velice užily! Na tyto dny jsme si vybrali téma domácí zvířata, toto téma děti vždy zaujme.

celý článek  

29. 4. 2020

Milí rodiče,

určitě chodíte s dětmi na procházky do přírody, která je nyní v samém květu – kvetou jarní rostliny, začínají kvést i stromy. Při procházce přírodou s dětmi pozorujte květiny a pokuste se je pojmenovat (pampeliška, sedmikráska, pomněnka, konvalinka, sasanka apod.).

celý článek  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace