Aktuální informace

22. 8. 2016

Provozní doba: pondělí - pátek 6:00 - 16:00 hodin

Školkovné: 200,- Kč měsíčně.

  • Poplatek se platí společně se stravným, převodem na účet školy na základě školou vystavené složenky. Je třeba vždy uvést správný variabilní symbol. Pokud máte umístěny v mateřské škole 2 děti, musíte provést dvě platby.
  • Dítě může být přijato do mateřské školy pouze na základě písemné přihlášky. Přihlášku obdržíte v MŠ.
  • Informace ohledně provozu mateřské školy můžete získat na tel. 778 053 064, 491 541 141 u paní uč. Kaufmanové a Hubkové.
  • Informace o stravování získáte na tel. 491 541 141 u pí. Jorové.
  • Informace ohledně plateb získáte na tel. č. 491 580 094.

celý článek  

20. 10. 2020

Od září navštěvuje naši školku celkem 19 dětí -10 holčiček a 9 kluků. Nastoupily tři nové děti, které si rychle zvykly na dětský kolektiv. Děti se vzájemně mezi sebou poznávaly, stanovili jsme si pravidla chování, která se nám celkem dobře daří respektovat. Jeden týden děti pozorovaly různé emoce, náladu u sebe a svých kamarádů.

celý článek  

7. 9. 2020

Je tu září! Pro mnoho dětí další životní etapa, kterou je nástup do školy, ale i do školky. I my jsme přivítali tři nové tvářičky.

 

celý článek  

16. 7. 2020

Každý rok je trochu jiný a tento rok si na nás připravil hodně změn - milých i těch nemilých, nic nám ale nezabrání popřát Vám i Vašim dětem krásné, slunečné dny plné pohody a šťastné návraty ze všech cest!

Kolektiv MŠ Velké Petrovice

 

celý článek  

16. 7. 2020

Ještě než nám léto naplno propuklo, tak si dětičky z petrovické školičky naplno užívaly školkovských hraček a kamarádů.

celý článek  

16. 7. 2020

Letošní rok jsme rozloučení s předškoláky pojali trochu jinak a nachystali pro děti a jejich rodiče Všeználkovu dobrodružnou cestu. Doslova objednané počasí zajistilo pohodovou, letní atmosféru a příjemné posezení, které dokreslovaly i tóny a zpěv skupiny Petrovští.

celý článek  

16. 7. 2020

Protože nám úterní počasí přálo hodně sluníčka už hned z rána, rozhodli jsme se, že se půjdeme podívat do Maršovského údolí ke krmelci.

celý článek  

1. 7. 2020

Tento týden jak už název napovídá, jsme si s dětmi povídali o hmyzu. V pondělí se děti seznámily s beruškou Jaruškou.

celý článek  

19. 6. 2020

Po zvířátkách ze ZOO jsme se vydali za zvířátky k vodě. Děti poznávaly zvířata z různých encyklopedií a knih, pozorovali jsme kapry v rybníku.
Postavili jsme pro ryby rybník - hledali jsme různé modré předměty, které by mohly představovat vodu. Z papíru jsme si vyrobili rybníček pro žabičky, zacvičili jsme si jako žáby.

celý článek  

16. 6. 2020

Tento týden jsme si s dětmi povídali o tom, jaká zvířátka můžeme vidět v zoologické zahradě, jak vypadají, jaké dělají zvuky a kde bydlí. Společně jsme si na ně zahráli, některé jsme si vytvořili a také je poslouchali a hádali, kdo se nám to zrovna ozývá – a z některých zvuků šel docela strach!

V tomto týdnu jsme také oslavili narozeniny dětí, kterým jsme z důvodu uzavření MŠ nestihli popřát.

celý článek  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace