Leden na Petrovicích 1. 3. 2022

Téma „Tří králů“ u nás odstartovalo nový rok 2022. Děti si vytvořily své vlastní koruny, seznámily se s příběhem i písničkou a těšily se, až u nich doma tři králové zazvoní.

Také se dozvěděly o tom, jak plyne čas. Čím jej můžeme změřit a co všechno se za určitý čas dá stihnout. Děti si zhotovily své vlastní dřevěné hodiny a také nesměla chybět tvorba vlastních stylových hodinek.
Čas letí jako mávnutím proutku, a proto jsme oslavili několik dalších narozenin a přivítali novou kamarádku Sofinku.
Rozhodli jsme se udělat dobrý skutek pro lesní zvířátka. Vydali jsme se k nedalekému krmelci, kde jsme pro zvířátka nachystali hostinu.
Společně se těšíme, co nám přichystá následující měsíc…?