Spaní ve školce 28. 6. 2019

Ve dnech 12. -13. 6. 2019 proběhla akce „Spaní ve školce“. Děti na zahradě našly dopis od skřítka Lesníčka, který je požádal o to, aby našly poklad, který kdysi ukryla jeho babička Mechulka před zlými skřítky–Půdníčky.

Děti byly rozděleny do dvou týmů, aby prolomily kouzlo červeného a modrého neviditelného zámku u truhly s pokladem. Plnily úkoly, za které byly v obálkách schovány části mapy s vyznačeným místem skřítkovského bohatství. Po splnění všech záludných úkolů a pochytání půdníčků, bylo možno složit mapu a dojít tak k místu, kde se poklad ukrývá. Nám se to povedlo, poklad byl nalezen!:-) Po tomto dobrodružství jsme se posilnili buřtíkem, který jsme si opekli a vydali se na cestu do školky, kde nás čekalo poslední dobrodružství dne a tím byla stezka odvahy, kterou všichni statečně zvládli a odnesli si malé překvapení.