Aktuální informace

27. 9. 2022

V úterý 20.září nás navštívil Krejčík Honza s pořadem „První slovo platí, druhé leze z gatí.“ Na ten jsme pozvali i školku z Petrovic. Tak jako na jaře nás Krejčík opět všechny pobavil svými vtipy, písničkami se zajímavými texty, pohybem. Při tanečcích se zapojili i nejmenší děti ze školek.  Všem se nám pořad moc a moc líbil, někteří jsme pomohli Krejčíkovi s názornými ukázkami.   A hlavně si teď všichni pamatujeme, že když se něco slíbí, musí se to splnit.

celý článek  

16. 6. 2022

Ve  čtvrtek 9.6.2022 jsme společně se žáky druhých tříd z Police nad Metují jeli autobusem do Častolovic.

Zde jsme se zúčastnili připraveného programu – Nejprve jsme si vyzkoušeli „Rytířské hry“ – stříleli jsme z kuše, přecházeli po laně.

celý článek  

25. 5. 2022

Ve středu 18.5.2022 nás letos už podruhé poctil svou návštěvou kouzelník Reno.

celý článek  

25. 5. 2022

Ve středu 11.5.2022 jsme se žáky z Bezděkova jeli do Hronova na divadelní představení Sněhová královna, které hráli členové dětského divadelního kroužku Hádě.

celý článek  

11. 5. 2022

V úterý 19. dubna nás na Bezděkově navštívil Krejčík Honza se svým hudebním pořadem Abeceda slušného chování. Pomocí písniček a vtipného povídání nám připomněl zdravení, děkování, omlouvání, ale i správné mytí rukou.

celý článek  

11. 4. 2022

V pátek 1.4.2022 navštívili třídu na Bezděkově předškoláci z naší mateřské školy. Protože se pilně připravují k zápisu, přišli si vyzkoušet, jak se ve škole učíme a podívat se, co všechno se jejich kamarádi od září už naučili.

celý článek  

29. 3. 2022

V týdnu od 21. března jsme na Bezděkově měli barevný týden. Každý den byl věnován jedné základní barvě. Žáci i děti ve školce chodili do dané barvy oblečení, úkoly a práce byly na zvolenou barvu zaměřené. Školáci každý den začali záznamem barvičky do svého kalendáře.

celý článek  

15. 3. 2022

Ve čtvrtek 10.3.2022 nás ve škole na Bezděkově navštívilo maňáskové divadlo. Zahrálo nám tři pohádky – Budku v poli, O Budulínkovi a Máša a medvěd.

Pohádky se nám velmi líbili a jsme moc rádi, že nás divadlo mohlo navštívit. Už teď se těšíme na příští měsíc, kdy k nám přijede Krejčík Honzík.

celý článek  

13. 1. 2022

V úterý 21. prosince jsme uspořádali Vánoční besídku.

Pozvali jsme na ni své rodiče a nejbližší příbuzné, u všech jsme zkontrolovali platnost očkování. Pak teprve jsme mohli začít s vystoupením.

celý článek  

6. 12. 2021

I letošní advent je jiný – zákaz kulturních akcí, vánočních trhů apod.

Proto jsme se rozhodli, že pokud nám to alespoň trochu hygienická opatření dovolí, pokusíme se dětem a žákům toto období alespoň trochu zpříjemnit.

V pondělí 29.11. jsme společně rozsvítili stromeček u kostela. Při této příležitosti jsme si společně zazpívali několik koled. Akci zpestřili hrou na dechové nástroje kluci Strnadovi s Tomášem Zákravským, které doprovodil i pan učitel Fiala. A naši bývalí žáci – kluci Němcovi.

celý článek  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace