Aktuální informace

13. 1. 2022

V úterý 21. prosince jsme uspořádali Vánoční besídku.

Pozvali jsme na ni své rodiče a nejbližší příbuzné, u všech jsme zkontrolovali platnost očkování. Pak teprve jsme mohli začít s vystoupením.

celý článek  

6. 12. 2021

I letošní advent je jiný – zákaz kulturních akcí, vánočních trhů apod.

Proto jsme se rozhodli, že pokud nám to alespoň trochu hygienická opatření dovolí, pokusíme se dětem a žákům toto období alespoň trochu zpříjemnit.

V pondělí 29.11. jsme společně rozsvítili stromeček u kostela. Při této příležitosti jsme si společně zazpívali několik koled. Akci zpestřili hrou na dechové nástroje kluci Strnadovi s Tomášem Zákravským, které doprovodil i pan učitel Fiala. A naši bývalí žáci – kluci Němcovi.

celý článek  

15. 11. 2021

Pokud nám to zatím opatření dovolují, snažíme se mimo učení také vrátit k dalším činnostem.
V sobotu 6.11. jsme pomohli přivítat nové občánky obce. Vítání se již dlouho nekonalo, a tak se odehrálo na sále místního pohostinství. Přestože jsme se své básničky dobře naučili, uvědomili jsme si, že jsme dva roky neměli žádné veřejné vystoupení a tréma byla veliká. Recitaci jsme nakonec skvěle zvládli a vše dobře dopadlo.

celý článek  

3. 11. 2021

Školní rok na Bezděkově začal ve středu 1.září. Do naší jednotřídní školy zde nastoupilo 10 žáků do 3.ročníku, 4 žáci do 2.ročníku a 7 žáků do 1.ročníku. Všechny žáky s námi přivítal i pan starosta z Bezděkova Miroslav Maroul. Také nás v tento den navštívila i delegace z Police nad Metují. V té nám popřál úspěšný nový školní rok pan ředitel školy Karel Nývlt, pan starosta Police nad Metují Jiří Beran a pan místostarosta Police nad Metují Jiří Škop. Celou delegaci doplnila paní zástupkyně školy Naděžda Dvořáková, která je od letošního roku naší vedoucí učitelkou.

celý článek  

17. 5. 2021

V týdnu od pondělí 10.5.2021 do pátku 14.5.2021 jsme ve školce i škole uspořádali barevný týden. Pondělí bylo žluté, úterý oranžové, středa modrá, čtvrtek červený a pátek zelený.

celý článek  

5. 5. 2021

Ve čtvrtek 22. dubna jsme ve škole společně oslavili Den Země. Nejprve jsme si povídali o významu tohoto svátku, ve školní družině jsme si vyrobili naučný flipbook – skládanou knížku s informacemi o tom, jakým způsobem můžeme chránit naši planetu a nakonec jsme se vydali na několikakilometrovou naučnou stezku.

celý článek  

18. 11. 2020

Letošní školní rok jsme všichni začali s očekáváním, že bude snad klidnější než závěr předcházejícího a že po jarním velkém omezení, díky Covidu19, budeme plně moci předávat své zkušenosti a znalosti naším nejmenším.

Do školky nastoupilo celkem 22 dětí, z nich přišlo 8 nových.  Na děti se těšily naše zkušené a milé paní učitelky Dana Vrabcová a Jitka Wernerová. Pomáhat jim i letos bude paní asistentka Petra Geislerová.

Během měsíců září i říjen se děti spolu seznamovaly, ukázaly si celou školku i školu, učily se pravidlům a zvykaly si na režim školky. Předškolní děti začaly výuku plavání v Broumově. Na vycházkách se seznamovaly s podzimní přírodou a při tvoření ve třídě využívali podzimního materiálu k tvoření.

celý článek  

19. 6. 2020

Po přesunu webové aplikace Bakalářů do cloudu se změnila adresa pro přihlašování. Za tuto komplikaci se omlouváme.

Nové přihlášení je na adrese: https://zspolice.bakalari.cz/next/login.aspx

celý článek  

10. 3. 2020

Vážení rodiče,
odhlášení přihlášených obědů provede hromadně vedoucí školní jídelny. Nemusíte tedy obědy odhlašovat. Zatím budou odhlášeny obědy na příští týden od 16. 3. do 20. 3. Odhlášení obědů na další týden provedeme dle vývoje situace a doby trvání mimořádných opatření.

celý článek  

10. 3. 2020

Bezpečnostní rada státu dnes dopoledne rozhodla o MIMOŘÁDNÉM OPATŘENÍ, které zakazuje od 11. 3. 2020 pobyt žákům v základních a středních školách do odvolání.
Znění tohoto mimořádného opatření si můžete přečít v příloze. Jakmile budeme mít další informace, budou zveřejněny v Bakalářích i na stránkách školy.

celý článek  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace