Projektový den v Hronově 6. 12. 2019

Na úterý 3.prosince bylo ohlášeno přerušení dodávky elektrického proudu.

 

Z tohoto důvodu jsme přemýšleli, jak den vhodně využít. Již od začátku října jsme měli objednané divadelní představení. Zbývalo přidat ještě nějakou aktivitu.

Zázemí jsme našli v DDM Domino, které nám umožnilo strávit zde čas před představením. Rozdělili jsme se na dvě poloviny. Jedna byla v herně, kde si krátila čas skládáním hradu, plaváním v kuličkách a hraním pexes nebo opiček. Druhá pak šla na boulderingovou stěnu, kde zkoušela základy lezení. Po 45 minutách jsme se vyměnili.

V 10 hodin jsme se v Dominu rozloučili a šli se podívat do Jiráskova domku na výstavu keramiky. Paní průvodkyně nás zde seznámila se základními informacemi k adventu a zvykům k tomuto období.

Od 10.30 hodin jsme pak shlédli divadelní představení Dva sněhuláci. Pohádka byla zajímavá, sněhuláci zachránili Vánoce před zlým čertem, společně s nimi jsme si zazpívali několik koled.

Celý den byl velmi zajímavý a pěkný. Zakončený byl výborným obědem – krupicovou kaší. Po jeho snědení jsme se všichni rozešli domů.

 

  zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace