Aktuální informace

10. 5. 2022

V neděli 8. května jsme se vydali do Hradce Králové. Výlet byl odměnou pro všechny děti, které chodily do hudebně dramatického kroužku a nacvičovaly a nacvičují divadla, učí se hrát na zobcovou flétnu a další nástroje a společně tráví každé pondělí čas po vyučování.

celý článek  

10. 5. 2022

Stejně jako minulý rok jsme v pátek 29. 4. s dětmi ve školní družině uspořádali čarodějnický den s pálením čarodějnice, ozdobením a stavěním májky.

celý článek  

26. 4. 2022

Ve čtvrtek 21. dubna jsme se ve škole celý den věnovali oslavám dne Země, který připadá na 22. dubna. Nejdříve jsme se seznámili s důvody, proč se Den Země po celém světě slaví a jak můžeme být užiteční i my sami.

celý článek  

26. 4. 2022

Letos už jsme se konečně po dlouhé době mohli zase věnovat přípravám na Velikonoce. Ve školní družině jsme si vyprávěli význam velikonočních svátků, jednotlivých dnů, seznamovali se s různými velikonočními zvyky a tradicemi a opakovali různé velikonoční koledy, které říkají koledníci při koledování.

celý článek  

28. 2. 2022

     V pátek 25. února jsme po velmi dlouhé době , z důvodu epidemie Covid 19, mohli uskutečnit ve družině oblíbený karneval.

 

celý článek  

5. 5. 2021

Vzhledem k tomu, že ani letos nebylo možné hromadně oslavit čarodějnice, rozhodli jsme se, že si uděláme svoji vlastní oslavu. V pátek 30. dubna již od rána přicházeli do školy malé čarodějnice a kouzelníci v krásných kostýmech a s nezbytnými kouzelnými hůlkami, klobouky a dalšími čarodějnickými nezbytnostmi.

celý článek  

5. 5. 2021

V úterý 27. dubna jsme se se školní družinou hned po obědě vydali na čarodějnou výpravu do lesa. Na začátku jsme si přečetli dopis, který nám poslala čarodějnice Halabába.

celý článek  

12. 4. 2021

Vzhledem k tomu, že stejně jako minulý rok jsme po několik týdnů nemohli chodit do školy a veškeré školní aktivity se přesunuly do našich obýváků a kuchyní, pokusili jsme se alespoň trochu zpestřit čas strávený doma.

celý článek  

26. 10. 2020

Ve středu 16. září jsme využili krásného počasí a vyrazili na projektový den v rámci Šablon II  do Lesní školky v Broumově na Pasách.  Cestu tam i zpět jsme absolvovali autobusem.

 

 

celý článek  

22. 10. 2019

V rámci projektového dne jsme ve středu 2. října 2019 navštívili Záchrannou stanici pro ohrožená a handicapovaná zvířata v Jaroměři.

 

 

celý článek  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace