Aktuální informace

5. 5. 2021

Vzhledem k tomu, že ani letos nebylo možné hromadně oslavit čarodějnice, rozhodli jsme se, že si uděláme svoji vlastní oslavu. V pátek 30. dubna již od rána přicházeli do školy malé čarodějnice a kouzelníci v krásných kostýmech a s nezbytnými kouzelnými hůlkami, klobouky a dalšími čarodějnickými nezbytnostmi.

celý článek  

5. 5. 2021

V úterý 27. dubna jsme se se školní družinou hned po obědě vydali na čarodějnou výpravu do lesa. Na začátku jsme si přečetli dopis, který nám poslala čarodějnice Halabába.

celý článek  

12. 4. 2021

Vzhledem k tomu, že stejně jako minulý rok jsme po několik týdnů nemohli chodit do školy a veškeré školní aktivity se přesunuly do našich obýváků a kuchyní, pokusili jsme se alespoň trochu zpestřit čas strávený doma.

celý článek  

26. 10. 2020

Ve středu 16. září jsme využili krásného počasí a vyrazili na projektový den v rámci Šablon II  do Lesní školky v Broumově na Pasách.  Cestu tam i zpět jsme absolvovali autobusem.

 

 

celý článek  

22. 10. 2019

V rámci projektového dne jsme ve středu 2. října 2019 navštívili Záchrannou stanici pro ohrožená a handicapovaná zvířata v Jaroměři.

 

 

celý článek  

3. 9. 2019

Ve středu 19.června jsme v rámci projektového dne navštívili sklárnu v Harrachově.

V první části programu jsme absolvovali prohlídku provozu sklárny, navštívili jsme huť, kde skláři ze skloviny foukali různé druhy sklenic, měli jsme možnost sledovat výrobní postup od nabrání skloviny z pánve sklářskou píšťalou, přes vlastní foukání, tvarování ve formách, chlazení až po konkrétní hotové výrobky.

 

celý článek  

25. 6. 2019

V pátek 14. června jsme se vydali v rámci projektového dne mimo školu na dělostřeleckou tvrz Stachelberg, která se nachází v blízkosti Trutnova.

celý článek  

28. 2. 2019

Jako každým rokem, jsme si i letos uspořádali ve družině karneval. Konal se v úterý 12. února.

 

celý článek  

8. 1. 2019

Během listopadu jsme se již pilně věnovali nacvičování hudební pohádky O dvanácti měsíčkách. Sháněli a vyráběli potřebné kostýmy, kulisy a doplňky, které jsme k divadlu potřebovali. Jelikož většina dětí během týdne navštěvuje základní uměleckou školu, sportovní nebo výtvarné kroužky, museli jsme využít času, kdy jsme se sešli ve družině všichni pohromadě.

celý článek  

24. 10. 2018

V letošním školním roce navštěvuje školní družinu všech 13 žáků ZŠ. V září jsme společně s druhačkami a třeťáky seznámili 3 nové prvňáčky s naší školní družinou, jak to  u nás chodí a co všechno můžeme ve družině dělat.

celý článek  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace