Aktuální informace

28. 2. 2019

Jako každým rokem, jsme si i letos uspořádali ve družině karneval. Konal se v úterý 12. února.

 

celý článek  

8. 1. 2019

Během listopadu jsme se již pilně věnovali nacvičování hudební pohádky O dvanácti měsíčkách. Sháněli a vyráběli potřebné kostýmy, kulisy a doplňky, které jsme k divadlu potřebovali. Jelikož většina dětí během týdne navštěvuje základní uměleckou školu, sportovní nebo výtvarné kroužky, museli jsme využít času, kdy jsme se sešli ve družině všichni pohromadě.

celý článek  

24. 10. 2018

V letošním školním roce navštěvuje školní družinu všech 13 žáků ZŠ. V září jsme společně s druhačkami a třeťáky seznámili 3 nové prvňáčky s naší školní družinou, jak to  u nás chodí a co všechno můžeme ve družině dělat.

celý článek  

13. 4. 2018

Již od února jsme v hodinách estetiky a v odpolední družině vyráběli výrobky s jarní a velikonoční tématikou, protože jsme se přihlásili na Velikonoční výstavu, která se konala od 22. – 25. března v Pellyho domech v Polici nad Metují.

celý článek  

10. 4. 2018

Protože se nám blížili Velikonoce, rozhodli jsme se , že uděláme rodičům radost a napíšeme jim dopis s přáním k Velikonočním svátkům.

celý článek  

19. 3. 2018

Konečně si počasí dalo říct a umožnilo nastříkat led na malém hřišti u nás na Bezděkově. I přes velké mrazy jsme se tam s mnohými setkávali i během jarních prázdnin a tak jakmile začala opět škola, bylo pro nás jasným cílem jít si společně zabruslit.

celý článek  

16. 3. 2018

Ve středu 21. února jsme uspořádali ve družině maškarní karneval. Všichni jsme se již od rána těšili na to, jak se převlékneme do masek a kostýmů a užijeme si parádní zábavu.

celý článek  

5. 2. 2018

V pátek 26. ledna jsme společně se 3. oddělením ŠD z Police nad Metují strávili velmi zajímavé a poučné odpoledne v knihovně v Polici nad Metují.

celý článek  

5. 2. 2018

Konečně nám napadl sníh, a tak co nejvíce našeho času trávíme venku na čerstvém vzduchu. Máme velkou radost ze sněhové nadílky, nejraději stavíme různé bunkry, domečky a tunely a samozřejmě sjíždíme kopeček u kostela.

celý článek  

19. 1. 2018

Po Vánocích jsme dostali pozvání ze ŠD v Polici nad Metují, abychom k nim přijeli vystoupit s představením mini opery Červená Karkulka, kterou jsme převedli rodičům na vánoční besídce.

celý článek  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace