Karneval ve školní družině 28. 2. 2022

     V pátek 25. února jsme po velmi dlouhé době , z důvodu epidemie Covid 19, mohli uskutečnit ve družině oblíbený karneval.

 

Všichni jsme se již celý týden moc těšili a chystali své masky a převleky.

V pátek hned po obědě jsme se všichni převlékli a nalíčili. Nejprve jsme se společně všichni seznámili s jednotlivými kostýmy, každý nám o sobě řekl základní informace. Potom jsme si zahráli na tleskanou, kdy jsme si vyzkoušeli, zda si názvy jednotlivých masek pamatujeme. Potom jsme se společně vyfotili a šli jsme se ukázat paní kuchařce a uklízečce, které nás také potěšily, že se na náš karneval spolu s námi převlékly a vyfotily se s námi.

Další soutěží, která je velmi oblíbená, byla soutěž ve foukání ping-pongového míčku, tzv. přefukovaná.

Brzy nám vyhládlo, tak jsme si udělali chvíli pauzu a zakousli se do různých sušenek, chipsů, šneků a jiných dobrot, které jsme společně shromáždili. Posilnili jsme se a už jsme se nemohli dočkat dalšího programu.

V další časti jsme uspořádali závody v nošení drátěnky na zádech, břiše, hlavě, zahráli jsme si na pavouky a raky, tančili jsme také ve dvojicích s míčky , které jsme drželi mezi sebou jen čely a v průběhu tance nám nesměl spadnout.

Společně jsme si také zatančili country tanec „Zuzana“, kdy jsme se mohli opravdu vyřádit.

Poslední soutěží byla hra na „sochy“ a pak ještě chvilka volného tancování a uteklo to tak rychle, že jsme se už jen rychle převlékli zpět, sbalili své masky a kostými a odcházeli spokojeni a vydováděni domů.

 

 

  zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace