Vánoční besídka 13. 1. 2022

V úterý 21. prosince jsme uspořádali Vánoční besídku.

Pozvali jsme na ni své rodiče a nejbližší příbuzné, u všech jsme zkontrolovali platnost očkování. Pak teprve jsme mohli začít s vystoupením.

Přestože jsme na besídku poctivě nacvičovali na dramatickém kroužku, ve školní družině a trochu i při výuce, měli jsme všichni velkou trému. Úkol to byl pro nás velmi těžký. Jednak jsme dlouho nikde nevystupovali a pak také proto, že jsme stále všichni vystupovali.

Připraveny jsme měli písničky, pohybové chvilky a hudební pohádku O šípkové Růžence. Jednotlivá čísla na sebe pěkně navazovala a čas jako vždy velmi rychle plynul. Po více jak hodině byl náš program u konce a nám nezbylo než se rozloučit.

Za naším úspěchem je jistě nejen naše velká dřina, ale i vedení a nápady naší paní vychovatelky Beranové. Velký podíl má i pan školník, který namaloval a vytvořil krásné kulisy a pak i spolupráce s našimi rodiči, kteří donesli mnoho rekvizit, které jsme mohli použít.

Poděkování patří také starostovi Police nad Metují panu Jiřímu Beranovi za zajištění ozvučovací techniky a panu Kamilu Huškovi za bezchybné ozvučení celé akce.

Všem moc děkujeme.