19. 10. 2020

Nefunkční Bakaláři ve webové aplikaci

Vážení uživatelé Bakalářů, dnes dopoledne došlo k výpadku webové aplikace u poskytovatele služeb Bakaláři. Vzhledem k tomu, že tato aplikace není umístěna v naší škole, ale v cloudu, není v našich silách něco na této skutečnosti změnit. Podle informací poskytovatele se na odstranění problému usilovně pracuje, ale není jasné, kdy bude problém vyřešen.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé problémy.

Nývlt

celý článek  

14. 10. 2020

Mimořádná opatření od 14. 10. 2020

Vážení rodiče,

Tak jak už to bývá ve školství dobrým zvykem, situace se neustále vyvíjí a mění ze dne na den, což jste již jistě zaznamenali. Na základě USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 12. října 2020 č.1022 o přijetí krizového opatření, byla nově omezena výuka na všech školách, kromě mateřských. V tomto usnesení je psáno následující:

celý článek  

31. 8. 2020

Bakaláři v mobilních zařízeních

Vážení rodiče,

pokud se Vám nedaří po prázdninách přihlásit do Bakalářů na Vašich mobilních zařízeních, je to z následujícího důvodu.

celý článek  

30. 8. 2020

Hygienická opatření školy

Vážení rodiče,

vedení školy a všichni pedagogičtí pracovníci naší školy si přejí, aby se žáci u nás vzdělávali v bezpečném a příjemném prostředí.

celý článek  

28. 8. 2020

Informace pro rodiče prvňáčků - organizace 1. září

Vážení rodiče,

vzhledem k současné epidemiologické situaci bude organizace prvního školního dne pro naše prvňáčky v Polici nad Metují vypadat následovně.

celý článek  

17. 9. 2020

Povinné roušky při výuce od 18. 9. na 2. stupni

Vážení rodiče,
jak jste se již dnes možná dozvěděli z médií, od pátku 18. 9. jsou povinné roušky i při výuce ve třídě, ale pouze na druhém stupni. Toto opatření se tedy týká 6. - 9. ročníku. Pro žáky 1. - 5. ročníku platí dále povinnost nosit roušky o přestávkách mimo třídu.

celý článek  

8. 5. 2020

Výsledky zápisu do 1. tříd pro školní rok 2020/2021

Vážení rodiče našich budoucích prvňáčků,
zveřejňujeme seznam uchazečů, kteří byli přihlášeni k zápisu do 1. třídy. Pod registračním číslem, které bylo Vašemu dítěti přiděleno, najdete výsledek řízení.

celý článek  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace