Aktuální informace

22. 11. 2022

Ve dnech 15. a 16. 11. jsme s prvňáky oslavili nové písmenko I, i Indiánským projektem.

Děti se ráno shromáždily okolo ohně, kde se rozdělily do jednotlivých kmenů a první úkoly plnily ve skupinách jako Apači, Siuxové apod. Společnými silami skládaly slovo „indián“, hledaly cestu k teepee, naučily se něco ze způsobů života indiánů atd.

celý článek  

7. 11. 2022

Poslední říjnový víkend hostila naše škola soutěžní výstavu papírových, plastikových a RC modelů pod názvem Modelářský svět, která se konala k příležitosti oslav 10. výročí vzniku Muzea papírových modelů.

celý článek  

3. 11. 2022

Prvňáčci se během prvních pár dní seznámili se školou a s nadšením se pustili do práce – uvolňování ruky, trénink psaní, seznamování se s prvními písmenky a čísly, no není toho málo. A že ve škole není jen dřina, ale taky zábava, tvoří a vyrábějí, zpívají a sportují…..

celý článek  

1. 11. 2022

Vítězstvím v krajském finále si naši starší chlapci vybojovali účast na republikovém finále.

celý článek  

31. 10. 2022

Běžecká bilance letošního podzimu našich žáků je letos skvělá. V přespoláku to dotáhli až na republikové finále, a tak jsme na letošní ročník běhu do náchodských schodů odjížděli s jistým očekáváním dobrého výsledku.

celý článek  

31. 10. 2022

Čtyři florbalové turnaje ve čtyřech dnech po sobě a z toho tři pořádala naše základka! Byl to mazec a zvládli jsme to. Vše proběhlo na pohodu a bez problémů.

celý článek  

25. 10. 2022

I letos probíhají 4hodinové programy pro žáky 9. tříd na téma Jan Amos Komenský. Projekt Příběhy lidskosti připomíná 430. výročí narození této významné osobnosti. Lektorka Etických dílen Karla Mihatschová děti seznamuje se životem JAK, který byl plný překážek.

celý článek  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace