Aktuální informace

12. 3. 2019

Obracíme se na žáky a jejich rodiče. Školská rada je složená ze zástupců zřizovatele, učitelů, rodičů žáků. Společně nás znepokojuje narůst počtu obědů, které žáci neodeberou ve školní jídelně.

celý článek  

24. 5. 2019

Řetězec besed a vyprávění s paní Radkou Komárkovou a jejím vodicím psem Orkou se uzavřel. Jako naše poděkování a podpora nadačního fondu Mathilda cestovala po třídách sklenice, která se plnila dobrovolnými příspěvky.

celý článek  

24. 5. 2019

Žáci páté třídy vyrazili v úterý 21.5. na výlet za krásami Krkonoš. Byl hezký jarní den a děti si horskou túru velmi užily. Takto popsala výlet Terezka Hotárková:

celý článek  

24. 5. 2019

Ve středu 15.5. se vydaly všechny tři čtvrté třídy na hrad Kost. Takto výlet popsala žákyně 4.C  Rosalie Šedková (zkráceno).

       Ráno jsme dorazili na hrad Kost a čekal nás pan sokolník. Vyprávěl nám o dravých ptácích. Když jsme odcházeli, mohli jsme si pohladit výra velkého. Pak jsme stříleli z luku, házeli jsme sekerou a nakonec jsme se přetahovali o lano. Dali jsme si svačinu a šli jsme na představení o bojích a o pirátech, jeden byl hloupější než druhý. K obědu byl řízek s bramborami a zeleninou.                                                                                                                 

celý článek  

24. 5. 2019

 


Čtyřčlenné družstvo  z šestých tříd se v úterý 21.května zúčastnilo dopravní soutěže v Náchodě Bělovsi.

celý článek  

15. 5. 2019

6.5. a 9.5. 2019 se žáci druhého stupně účastnili programu KyberLife. Jednalo se o velice zajímavě sestavený program, který žáky pomocí jejich mobilních telefonů zatáhl do příběhu dívky, která zažívala šikanu v prostoru sociální sítě.

celý článek  

15. 5. 2019

7.5.2019 v Kolárově divadle proběhla přednáška kpt. PhDr. Ondřeje Moravčíka, tiskového mluvčího a koordinátora prevence Policie ČR, která byla určena pro rodiče a týkala se kyberšikany a bezpečného pohybu dětí na internetu.

celý článek  

15. 5. 2019

30. dubna se naše třída změnila na třídu kouzelnou. Ráno přiletělo mnoho malých čarodějů a čarodějnic, kteří se ve škole čar chtěli přiučit nějakým kouzlům.

celý článek  

2. 5. 2019

Dvě velikonoční výstavy navštívili žáci 4.C v dubnu. Jednu v Pellyho domech, kam tradičně přispěli i svými výrobky, a druhou v domově důchodců, kde je čekalo milé překvapení.

celý článek  

24. 4. 2019

Po podzimním projektu „Vlci v naší přírodě“ jsme si zimu užívali nejen na svahu při sáňkování, bobování a hrách na sněhu. Při projektu „Grónská zem“ jsme vyhledávali a zjišťovali informace o životě lidí a zvířat na severu, tvořili jsme zajímavé výrobky, v matematice počítali tuleně a velryby, soutěžili na ledových krách.

celý článek  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace