3.A – Exkurze na záchranné službě 4. 6. 2018

Dne 31.5. se třída 3.A vydala společně se zdravotním kroužkem do Broumova na exkurzi.

Zde nám záchranáři ukázali, s jakými pomůckami v terénu pracují, potěžkali jsme si jejich kombinovanou brašnu/batoh (2 v 1 J)  se zdravotnickými potřebami, které berou s sebou na výjezdy a někteří žáci se nad tíhou až divili J…. Pan záchranář nám ukázal vybavení auta i téměř všechny důležité přístroje, vysvětlil nám, jak fungují a dokonce si někteří žáci mohli na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je ležet na lehátku a nechat si změřit své srdíčko, jak se ošetřují zlomené ruce apod… J. Také jsme byli svědkem zkoušky spojení s dispečinkem z Hradce Králové a nejenom to – dokonce jsme zažili i přímý výjezd jedné posádky záchranného auta. Exkurze nás všechny obohatila vědomostmi a všem záchranářům za zajímavé povídání moc děkujeme. . . . .

               

  zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace