3.C PŘEDVÁNOČNÍ ČAS A TŘI KRÁLOVÉ 24. 1. 2018

V týdnu před Vánocemi jsme navštívili kostel Nanebevzetí Panny Marie v Polici nad Metují. Pan Troutnar nás provedl kostelem a vyprávěl o příchodu Ježíška. Nakonec nám ukázal krásný dřevěný betlém, o kterém jsme se dozvěděli mnoho zajímavostí.

Ve třídě jsme si udělali Vánoční besídku, kde nechybělo spoustu cukroví a dobrá nálada. Rozdali a rozbalili jsme si dárky a zahráli si vánoční AZ-kvíz. Poté jsme se vypravili do školky, kde pro nás paní učitelky s dětmi připravily společné vánoční zpívání, tancování, hraní pohádek a malé dárky pro radost.
V pátek 5.1. jsme měli projektový den Tři králové. Zde jsme si připomínali tradici tří králů, seznamovali se s jejich dary, cestou do Betléma a vyrobili si krásné královské koruny.

  zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace