5. B u hasičů ve Velkém Poříčí a v Ulitě Broumov 24. 6. 2019

V červnu jsme byli s žáky 5. B na exkurzi v HZS Velké Poříčí, kde se nás ujali pan Hlaváček a pan Pelly, kterým bychom rádi za jejich ochotu a vstřícnost touto cestou poděkovali. Seznámili jsme se s technikou a výstrojí hasičů.

Měli jsme možnost prohlédnout si nový lezecký polygon pro činnosti ve výšce a nad volnou hloubkou, který byl otevřen letos v dubnu a je svého druhu v celé Evropě unikátní. Zabývali jsme se také první pomocí, všichni si vyzkoušeli manipulaci se záchrannými nosítky. Děti si mohly sednout do hasičského vozu a obléknout se do kompletní výstroje. Celá návštěva byla velmi zajímavá a poučná.

Další akcí bylo sportovní dopoledne v Ulitě Broumov. Žáci si vyzkoušeli některé z netradičních sportů a další aktivity, které jsou také vhodné pro stmelování kolektivu a podporují spolupráci. Používali různé míče, plochá lana, frisbee, kroužky apod. Vše pro nás připravil pan Gerd Weinlich, kterému také patří naše poděkování.

  zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace