6. B - výlet na zámeček Bischofstein u Teplic nad Metují 28. 6. 2018

"V pondělí 25.6. si třída 6.B udělala pěší výlet na zámeček Bischofstein u Teplic nad Metují. Start byl u školy, přestávky pak na Ostaši a v Dědově.

Po dosažení cíle a ubytování začaly děti prozkoumávat atrakce a možnosti areálu zámečku, hrály hry a odpočívaly. K večeru se šlo krátkou vycházkou na zříceninu hradu Skály, poté se sbíralo dřevo v lese na oheň a nakonec opekly špekáčky. Pěší výlet pokračoval i druhý den. Cílem bylo monumentální Teplické skalní město, odkud se nakonec všichni rádi nechali odvézt autobusem zpět do Police. Výlet se vydařil."

 

 

 

  zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace