Basket starších kluků 28. 4. 2022

Náchodského okresního kola v basketbalu jsme se zúčastnili bez velkých nadějí na celkově výborné umístění.

   I když ho občas zařadím do hodin tělesné výchovy a dokonce jsme měli i speciální přípravu před turnajem, tento sportík vyžaduje soustavnější a poctivější přípravu, aby to vypadalo jako basket…  A na hřišti to také bylo vidět. Chyběla nám rozvaha a přehled, taky ta technika a souhra a často jsme se tak nějak potrápili i mezi sebou. Přesto bylo dobře, že jsme jeli. Zaprvé – každý pohyb dobrý, každá snaha chvalitebná a zkušenost k nezaplacení. Kluci byli v pohodě, snažili se, uhráli co mohli a na co měli a snad i trochu okoukali, co bychom měli ještě doladit – a to nejen v tom basketbalu.

   Takže poděkování všem našim deseti baskeťáckým mušketýrům za dobrou /a nejen/ sportovní reprezentaci školy. Šesté místo z osmi účastníků sice není na oslavy, ale věřím, že akce dala klukům víc do života, než aby zůstali „na zadku“ doma a o sportování jenom mluvili.

Takže kluci – díky moc a zase někdy …

Petr Jansa, kabinet tv

  zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace