Beseda na městském úřadě 16. 12. 2015

V rámci občanské výchovy se žáci 9. A zúčastnili ve středu 16. prosince 2015 besedy na polickém městském úřadě. Předcházela tomu jejich individuální návštěva, kdy měli za úkol zjistit, na které odbory se musí obrátit s různými žádostmi a problémy.

 Z úkolů bych jmenovala např. poplatek za psa, žádost o stavební povolení, pokácení stromu, žádost o byt, podání článku do Polického měsíčníku, pronájem nebo koupě pozemku a další. Sami si tak vyzkoušeli, co a kde lze na MěÚ zařídit, což je pro ně do budoucnosti určitě přínosem.
Chtěla bych touto cestou poděkovat paní starostce a všem pracovnicím a pracovníkům úřadu za jejich ochotu a spolupráci, dále panu místostarostovi Mgr. Jiřímu Škopovi, který se dětem věnoval a srozumitelně jim vysvětlil fungování MěÚ, jeho strukturu, dotkli jsme se i voleb a dalších věcí. Na závěr zodpověděl i několik dotazů. Zvláštní poděkování patří Ing. Xenii Ulrichové, která byla hlavní koordinátorkou tohoto našeho projektu a poskytla nám vše potřebné.

  zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace