Červen a zpívání seniorům, Den řemesel 5. 6. 2016

Přijali jsme pozvání pečovatelek z Domu s pečovatelskou službou a s 5. B jsme v pátek 29. 5. zpívali pod balkony babičkám a dědečkům. V trampském i lidovém duchu, sami i společně s nimi. S přestávkou na poslední sbohem máji - pokácení májky.

Bylo teplo,bylo krásně, balkony se postupně plnily a nanuky v tom parnu a v té zeleni tak přenáramně chutnaly. Dík nápaditým pečovatelkám. A díky dětem, povedlo se jim to!

A v sobotu nato se naše škola zapojila díky panu učiteli Karlu Šimkovi - Bezzemkovi - do řemeslnného dne velkolepým husitským průvodem a povedeným a vtipným divadelním představením sedmáků. I první stupeň naší školy přidal podle svých sil ruce k dílu a zaplnil prodejní stánek svými výrobky. Díky úspěšným prodejcům z řad čtvrťáků se mezi zapojené třídy z kasičky rozdělilo skoro 2600,- Kč! Děkujeme všem, kdo dobrovolně přispěli - přispívali do kasičky.

  zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace