Hygienická opatření školy 30. 8. 2020

Vážení rodiče,

vedení školy a všichni pedagogičtí pracovníci naší školy si přejí, aby se žáci u nás vzdělávali v bezpečném a příjemném prostředí.

Touto cestou bychom vás chtěli informovat o základních závazných postupech při provozu školy ve školním roce 2020/2021 vzhledem ke COVID – 19, které vychází z manuálu MŠMT Provoz škol a školských zařízení ve školním roce 2020/2021 vzhledem ke COVID - 19.

1) Prosíme vás, abyste do školy posílali jen zdravé děti bez příznaků respiračního onemocnění.

2) Nemocný žák nemůže být do školy vpuštěn.

3) Pokud se u žáka zdravotní obtíže objeví během vyučování, musíme ho oddělit do tzv. karanténní místnosti. Vás budeme v tomto případě kontaktovat, abyste si své dítě neprodleně vyzvedli. Vaší povinností je pak informovat dětského lékaře, který rozhodne o dalším postupu.

5) U chronicky nemocných žáků či alergiků s přetrvávajícími příznaky jako rýma a kašel potvrzuje praktický lékař pro děti a dorost, že se nejedná o infekční onemocnění. Po odevzdání lékařského potvrzení je dítěti umožněn vstup do budovy školy.

6) Prosíme vás, aby vaše dítě mělo vždy u sebe jednu „pohotovostní roušku“.

7) Vyučující zajistí častější větrání učeben. Ve škole bude prováděn zvýšený úklid s dezinfekcí.

8) Žáci a zaměstnanci budou dbát na častější mytí rukou a dezinfekci.

9) Pokusíme se zamezit mísení žáků jednotlivých ročníků. Žáci se budou vzdělávat převážně ve svých kmenových třídách.

10) Prosíme vás, abyste do budovy naší školy vstupovali pouze v nezbytných případech za účelem úředního jednání. V prostorách školy používejte roušky.

Velice si vážíme vaší spolupráce v tomto období a pevně věříme, že společnými silami vše zvládneme.

  zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace