Jak nejjednodušeji zajistit obědy pro vaše dítě ve školní jídelně 20. 8. 2018

Informace o tom, jak objednávat obědy ve školní jídelně a spravovat svůj účet ve ŠJ.

Vaří se dva druhy jídel, děti mají možnost volby oběda. Každý žák si musí zakoupit čip za 130,- Kč v kanceláři školní jídelny. Používá se pro vstupy do školy a vyzvedávání obědů. Po ukončení docházky do naší školy mu bude 100,- Kč vráceno. Každý žák (strávník) dostane přidělený v.s., který je důležitý pro párování plateb se jménem. Obědy se platí vždy předem. Upřednostňujeme platby bezhotovostní, kde je nutno počítat 1 – 3 dny pro převedení peněz z vašeho účtu na účet školy (ŠJ). Máte možnost mimořádně zaplatit obědy v kanceláři ŠJ hotově.

Ceny obědů je podle kategorií:

         MŠ do 6 let                    22,- Kč

1.      Kategorie 7 - 10 let        23,- Kč

2.      kategorie 11-  14 let       26,- Kč

3.      kategorie 15 a více let    28,- Kč

        cizí strávníci                     65,- Kč

Bude-li vaše platba zadána vždy mezi 15. – 25. dni v měsíci, je automaticky na následující měsíc přihlášen oběd č. 1. Po aktualizaci jídelního lístku na stránkách www.strava.cz, číslo zařízení  0190  a po zadání vašeho přihlašovacího hesla a jména uživatele, které obdržíte u vedoucí školní jídelny, si můžete obědy předvolit i odhlásit z pohodlí domova. (Aktualizace jídelního lístku bývá kolem 25. dne v měsíci). Obsluhování vašeho účtu ve školní jídelně můžete nejenom z počítače, ale i z jakéhokoliv mobilního telefonu přes aplikaci Strava, kterou si můžete stáhnout.  

Další možnost, jak si obědy navolit, je na boxu ve ŠJ (zvládne každý), výjimečně telefonicky v kanceláři ŠJ na tel č. 491 580 087, nebo osobně v kanceláři ŠJ.

Odhlášky obědů

Obědy můžete odhlašovat přes internet po přihlášení stejným způsobem jako u přihlašování. Na zeleně označený oběd kliknete, objednávka bude zrušena a na konto se přičte částka za zrušený oběd. Je nutné potvrdit provedenou operaci. Oběd přes internet je možno zrušit jeden den předem do 13: 00 hodin.

Telefonicky den předem na tel. čísle 491 580 087 nebo na tel. č. 778 093 802 můžete zaslat SMS. Do SMS uveďte jméno žáka, třídu a dny, které ohlašujete. Čas pro odhlašování je
7:00 – 14:00 hodin. Pouze v pondělí lze oběd odhlásit ještě i na pondělí mezi sedmou a osmou hodinou.

První den nepřítomnosti máte možnost vyzvednutí oběda do přinesených nádob v době od 11:15 do 11:40 hodin a od 13:40 do 13:55 hodin. Další dny nemoci vám oběd do přinesených nádob nebude vydaný, je nutné obědy odhlásit. Na dotovaný oběd je nárok pouze během docházky do školy a první den nemoci.

Případné další dotazy ráda zodpovím na výše uvedených telefonních číslech.

 

                                                                                   Martina Rudolfová

                                                                                  vedoucí školní jídelny

  zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace