Logická olympiáda 12. 11. 2018

Dne 2. 11. 2018 se konalo v Hradci Králové krajské kolo Logické olympiády.

Logická olympiáda je soutěž pořádaná Mensou České republiky založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup. Nerozhodují zde naučené znalosti, ale schopnost samostatného uvažování a pohotového rozhodování. Logická olympiáda je svým pojetím unikátní soutěží, protože se nejedná o znalostní soutěž, ale o soutěž rozvíjející především schopnost samostatného logického uvažování.

Na základě výsledků v základním kole se do krajského kola z naší školy probojovali v kategorii B - žáci druhého stupně základních škol (6. – 9. třída a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, tj. první dva ročníky u šestiletých gymnázií nebo první čtyři ročníky u osmiletých gymnázií) Ondřej Nekvinda a Michal Suchomel. Svými dovednostmi se v konkurenci 53 soutěžícíh neztratili a získali velmi dobré umístění. Ondřej Nekvinda 21. místo a Michal Suchomel 28. místo.

Děkujeme za reprezentaci školy a blahopřejeme k jejich umístění.

  zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace