Okoklamy 18. 4. 2017

Na stromech sotva zlátlo listí a děti se při hodinách výtvarné výchovy již připravovaly na 15. dubna. Tento den se totiž v Hronově v muzeu Pod čepicí otevírala nová výstava s názvem Okoklamy.

I my si okoklamy začali zkoušet nakreslit, i vyfotografovat. Jak se nám to povedlo, můžete posoudit sami, neboť  naše výtvory byly odeslány do muzea, aby se staly součástí výstavy. Proto neváhejte a navštivte novou výstavu a posuďte, jak se nám podařilo ošálit Váš zrak a čí výkres byl nakonec vybrán, aby reprezentoval naši školu. Srdečně Vás zvou děti ze 6.A, 6.B, 7.A a družiny.