Okresní kolo ve stolním tenise 27. 11. 2018

20. 11. se na naší škole uskutečnilo okresní kolo soutěže ve stolním tenise. Naši školu reprezentovali dvě družstva chlapců: Šimon Čálek (8. A), Vojta Švorčík (7. B), Marek Jašek (8. A), Radim Kubín (8. A) (starší žáci, kategorie H IV) a Jára Zemek (7. B), Patrik Mitterwald (6. C), Adam Nekvinda (6. C) (mladší žáci, kategorie H III).

Naši starší chlapci se hned umístili jako první, protože v jejich kategorii se žádné družstvo nepřihlásilo. Aby si vyzkoušeli, zda stačí na mladší soupeře, zahráli si v turnaji spolu s nimi, úspěšní ale nebyli. V tvrdém konkurenčním souboji podlehli družstvům z Meziměstí (3-4) a Krčína (3-4). Absolutním vítězem turnaje se stala škola z Krčína, naši starší chlapci jejich družstvu podlehli pouze o jeden set, družstvu z Meziměstí, kteří se stáli druhými, o dva sety. Naši mladší byli čtvrtí, pro ně tento turnaj přinesl velmi užitečnou zkušenost hry se silnějšími týmy. Je škoda, že zúčastněných týmů nebylo víc, ale i tak úroveň hráčů byla slušná a výsledky hry třech týmů byly docela vyrovnané. V turnaji jednotlivců se z našich chlapců nejlépe umístili Šimon Čálek jako pátý a Radim Kubín jako šestý ze sedmnácti. Moc děkuji všem účastníkům turnaje i pomocníkům při jeho organizaci a naším chlapcům budeme přát více zdaru v příštích turnajích a také neztratit chuť hrát a vítězit. A ta vítězství, věřím, se ještě dostaví.

  zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace