Olympijský běh – středa 20. 6. 2018 2. 7. 2018

Každý rok si sportovní veřejnost připomíná datum vzniku Mezinárodního olympijského výboru /1894 / a již řadu let je u této příležitosti pořádán celostátní běh pro všechny věkové kategorie.

Do letošních výročních běhů jsme přihlásili i naší školu a díky včasné registraci jsme dostali i drobnou podporu od pořadatelů – diplom, medaili a sušenku pro většinu účastníků. Potřebný počet chybějících odměn pak zafinancovala škola.  Kromě prvních tříd a tříd, které byly na výletech nebo plavání, se zúčastnili všichni žáci školy. A bylo pouze jen a jen na nich, zda se rozhodnou šestisetmetrovou trasu proběhnout symbolicky nebo naplno. Každému z nich jsme změřili čas a tak bylo možné vyhlásit a odměnit tři nejlepší běžce v každém ročníku. Na čas každého účastníka i na fotografie z akce se můžete podívat na webových stránkách školy.

Akce měla mezi dětmi poměrně dobrý ohlas. Organizačně to „klaplo“ a tak nás jen trápilo úmorné vedro. Byla to masovka, ale zvládli jsme to.  Možná i proto věříme, že zvládneme akci v podobném duchu i na podzim – běžeckou akci k významnému výročí republiky.

Poděkování všem dětem za přístup, snahu a bojovnost. Poděkování vedení školy za podporu. Poděkování všem těm kantorům, kteří k této akci přistoupili vstřícně.       Poděkování všem těm, kteří pomohli s přípravou / díky Martine / a s jejím průběhem / díky Olino, Fančo, Jirko /.

Stálo to za to !                                                                                        Petr Jansa, kabinet tv

  zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace