První pololetí ve třídě 2.A 24. 1. 2018

Čas utíká jako voda, pololetní vysvědčení se blíží. Za první půlrok jsme se ve škole naučili mnoho nového a nasbírali spoustu zážitků.

Hned v září jsme navštívili hronovské muzeum Pod čepicí a přesvědčili se o tom, jak lze naše oči oklamat. V říjnu jsme si udělali Dýňový den plný tvoření, dlabání, ochutnávání a poznávání svátku Halloween a Dušičky. V listopadu jsme se zúčastnili akce pořádané Muzeem papírových modelů. Naším úkolem bylo vystříhat betlémové postavy a sestavit betlém na podklad upravený dle naší fantazie. V prosinci nás pak čekal Andělský den, kdy jsme si zahráli na třídu plnou andělů, plnili jsme andělské úkoly, zdobili andělské kostýmy, upravovali andělská křídla a dověděli se, jak to bylo s Mikulášem. Před Vánoci jsme navštívili kostel Nanebevzetí Panny Marie, prohlédli si v něm rozlehlý Betlém a poslechli krásné vyprávění o tom, jak to vlastně bylo s Ježíškem. Také jsme se vydali do zoologické zahrady ve Dvoře Králové, abychom zvířátkům ozdobili vánoční strom a navodili i jim vánoční atmosféru. Nejen z těchto dnů přidáváme pár fotografií, které dokumentují naši práci a naše výlety.

  zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace