Sběr starého papíru 9. 11. 2018

Sběr starého papíru - 1. stupeň

Třída Příjmení a jméno Celkem kg
3.B Jirman Jan 374,0
4.B Mitterwald Petr 326,0
3.B Jansová Lenka 323,0
3.B Bouček Jan 271,0
1.B Křepelka Matěj 193,0
1.A Khunová Viktorie 187,0
5.A Jandová Ester 182,0
3.B Sulzbacher Vojtěch 181,0
5.B Marková Eliška 151,0
4.B Pazdera Tomáš 135,0
4.B Kubínová Leona 127,0
5.A Nováková Martina 120,0
4.A Klimešová Anna 114,0
2.A Šilpertová Eliška 98,0
3.A Richterová Pavla 94,0
2.A Starý Ondřej 90,0
3.B Fulková Zuzana 84,0
3.A Krtička Šimon 76,0
5.B Krtička Adam 76,0
3.A Kollertová Michaela 71,0
5.B Johnová Anežka 71,0
5.B Kollertová Lucie 71,0
5.A Piši Michal 69,0
3.A Doležalová Dominika 68,0
4.C Švorčík Matěj 68,0
5.A Malý Adam 67,0
2.A Škodová Ema 65,0
2.B Hůlka Radek 65,0
4.A Hůlková Kateřina 65,0
3.B Vajsar Jan 60,0
5.A Hotárková Tereza 60,0
2.A Fiedler Dominik 58,0
1.A Kovář Jakub 50,0
2.A Tauchman Marek 50,0
2.A Tauchmanová Markéta 50,0
2.B Osobová Ella 50,0
5.B Osoba Matěj 50,0
4.A Palla Alexandr 44,0
2.A Koutský Jiří 40,0
3.B Šedek Jáchym 39,0
4.C Šedková Rosalie 39,0
4.A Steinerová Dominika 33,0
3.A Plný Ondřej 31,0
1.B Bůna Roman 25,0
3.A Vít Ondřej 22,0
4.B Vlček Matyáš 22,0
1.A Seidlman Tobiáš 12,0
2.A Osobová Nela 12,0
5.A Klíma Ondřej 12,0
4.C Šulcová Jitka 10,0
1.A Hauková Barbora 3,0
celkem 1. stupeň 4 654,0

 

Sběr starého papíru - 2. stupeň

Třída Příjmení a jméno Celkem kg
8.A Maryška Jakub 641,0
6.B Prouza Matěj 428,0
8.B Nekvinda Ondřej 269,0
6.C Šrámek František 254,0
9.A Štěpánková Hana 231,0
6.A Hornychová Tereza 161,0
6.A Peterková Evelína 143,0
9.B Macounová Marie 137,0
9.B Hofman Daniel 120,0
6.C Thér Matyáš 85,0
8.B Ištok Marek 78,0
6.C Ticháčková Anna 76,0
7.B Řezníček Přemysl 73,0
7.A John Matyáš 71,0
6.C Doležalová Veronika 68,0
7.B Švorčík Vojtěch 68,0
7.A Dvořáková Anna 66,0
8.A Kovářová Jitka 63,0
8.A Krtička Jakub 63,0
6.B Vajsarová Nela 60,0
9.A Svoboda Daniel 60,0
6.A Tauchmanová Marie 55,0
6.B Nguyen Hai Nam 44,0
9.A Alvarez Josef Javier 40,0
6.C Šedek Prokop 39,0
7.A Středová Monika 37,0
6.B Řezníčková Eliška 34,0
8.B Johnová Tereza 34,0
6.A Fux Daniel 30,0
6.A Fux Lukáš 30,0
7.A Vít Matěj 22,0
7.B Vlček Šimon 22,0
6.A Danihel Matěj 20,0
8.A Jašek Marek 19,0
6.A Klimeš Michal 16,0
6.B Piši Ondřej 16,0
8.B Klimešová Kateřina 16,0
7.A Klíma Jiří 13,0
6.C Seidlmanová Anita Ella 12,0
8.B Poche Jan 5,0
8.B Werner Filip 5,0
celkem 2. stupeň 3 724,0

  zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace