Školní výlet 5.A 24. 5. 2019

Žáci páté třídy vyrazili v úterý 21.5. na výlet za krásami Krkonoš. Byl hezký jarní den a děti si horskou túru velmi užily. Takto popsala výlet Terezka Hotárková:

 

Výlet do Krkonoš

     V úterý 21. května jsme jeli na školní výlet.

     Nejdříve jsme přijeli do Janských Lázní, kde jsme  prošli lázeňskou kolonádou a mohli se napít minerální léčivé vody.

     Potom nás autobus převezl ke Stezce korunami stromů, kde jsme čekali na pana průvodce. Když přišel, tak jsme se vydali do lesa. Pozorovali jsme přírodu, viděli,  jak rostou stromy a taky jsme přivolávali pěnkavu, kterou jsme předtím nenašli.

     Pak nás pan průvodce vzal na stezku, kde byl nádherný výhled a dobré prolézačky. Když jsme slezli dolů, mohli jsme si něco koupit.

     Asi ve dvanáct hodin nás autobus zavezl pod Černou horu, na kterou jsme vyjeli kabinovou lanovkou. Když jsme vyjeli nahoru, tak jsme se najedli, protože jsme měli jít 7 km dlouhou túru.

     Cestou jsme se stavili na rašeliništi. Došli jsme ke Kolínské boudě, kde jsme se dívali i na hokej. Po Lučinách jsme dorazili až do Pece pod Sněžkou na sjezdovku Javor, kde jsme si odpočinuli. Ještě jsme se zastavili v obchůdku Veselý výlet a jeli domů. Na závěr jsme se stavili na hřišti v Hronově.

     Výlet byl moc krásný.

  zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace