Výlet 2. A na farmu WENET 1. 7. 2021

V pátek 25.6. vyrazili žáci 2. A na školní výlet.

Ve dvojicích zkusili napsat krátké vyprávění. Zde jsou některé práce.

Alina Novotná a Adélka Pěčonková popsaly výlet takto:

V pátek 25. června jsme jeli na farmu Wenewt. Tam jsme se nasvačili. Pak jsme si koupili žrádlo pro zvířata. Krmili jsme lamy a velbloudy. Také tam byli dva klokani. Zajímavé byly holokrčky. Slepice s holým krkem. Nás bavila nejvíc bláznivá veverka, lama a maličká kůzlátka. Zvláštní byl také bílý páv. Bohužel začalo pršet. Tak jsme se šli schovat do boudy. Abychom se nenudili, hráli jsme tam hry. Pak jsme se šli podívat ještě  na králíky a morčata a papoušky.Výlet se nám povedl.

Adélka Formanová a Sofie Šilhavá napsaly toto:

25.6 jsme jeli na výlet na farmu Wenet. Když jsme vešli, koupili jsme krmení pro zvířata. Pak jsme viděli lamy a velbloudy. Když jsme šli dál, byli tam pávi, králíci, veverky, slepice, papoušci i osli. Málem na nás plivla lama. Vzadu jsem si prohlédli býky, ovce a morčata.Pak začalo pršet. Naštěstí jsme uviděli malou chaloupku. Tak jsme se v ní všichni schovali. Zahráli jsme si tam hry a nasvačili se trochu. Zajímavý byl pták emu a ještě malá vychrtlá kočička. Něco jsme si nakoupili a šli na autobus domů. Výlet se nám líbil.

 

  zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace