Výlet do Prahy 26. 11. 2018

Výlet do Prahy

20. listopadu vyjely všechny 4. třídy na výlet do Prahy. Jeli jsme skoro 3 hodiny. Nejdříve jsme šli na Pražský hrad. Přivítala nás tam paní průvodkyně. Šli jsme do chrámu sv. Víta a Vladislavského sálu.

Potom jsme šli do Zlaté uličky, kde bylo mnoho malinkých domků. Po Karlově mostě jsme přešli až na Staroměstské náměstí, kde jsem viděla Týnský chrám, Staroměstskou radnici, Staroměstský orloj a pomník Jana Husa. Potom jsme prošli Prašnou bránou. Náš cíl bylo Václavské náměstí, kde krásně svítilo Národní muzeum. Na Václavském náměstí jsme nastoupili do metra a jeli na Černý most, kde na nás čekal autobus.

V Praze se mi líbilo všechno kromě počasí. Nejvíce se mi líbil asi Staroměstský orloj. Sice byla v Praze velká zima, ale výlet se mi moc líbil.

ANASTAZIE DENYGROVÁ (třída 4.A)

 

EXKURZE – PRAHA

Se školou jsme vyrazili do Prahy, protože jsme se o ní učili. Jely všechny tři čtvrté třídy. Do Prahy jsme jeli skoro 3 hodiny autobusem. Cestou jsme hráli různé hry a povídali jsme si. Šli jsme na Pražský hrad, kde nás provázela paní průvodkyně. Viděli jsme také chrám sv. Víta, Vladislavský sál, Zlatou uličku, Prašnou bránu, Týnský chrám, pomník Jana Husa, pomník sv. Václava, Národní divadlo, Národní muzeum, Daliborku a šli jsme po Karlově mostě. Moc se mi líbil Chrám sv. Víta. Na oběd jsme se stavili v MC Donaldu. Viděli jsme i orloj v pohybu. Skoro na konci výletu jsme jeli metrem. Jeli jsme z Můstku na Černý most a tam nás už čekal autobus. Do Police jsme dorazili okolo čtvrt na devět. Celou dobu sněžilo a foukal vítr, takže nám byla zima. Exkurze se mi až na to počasí líbila.

 HRUŠKOVÁ ADÉLA (třída 4.A)

 

  zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace