výstava „Chodíme ulicemi každý den, ale díváme se?“ 31. 5. 2019

Po loňské výstavě „Každý z nás po sobě nechává nějakou stopu“, která proběhla první červnový víkend v Bezděkových sadech je letos připravena nová hádanková výstava „Chodíme ulicemi každý den, ale díváme se?“ Děti z 6. A. sledovali místa, která denně navštěvují, kterými denně proběhnou a dívaly se, opravdu se dívaly.

Ty nejzajímavější detaily, kterých si všimly, výtvarně zpracovaly a také vyhledaly informace o daném místě o jeho historii a zajímavosti. Občané Policka mají možnost prověřit své znalosti a porovnat tak svůj pohled na svět s pohledem dětí. Celý první červnový víkend přijďte na autobusové nádraží a zkuste hádat co je na obrázcích. Výstavu děti nainstalovaly v pátek 31. 5. Správné odpovědi noste se svým kontaktem do kavárny K(r)afárna, která je hned vedle Muzea papírových Modelů. Kdo správně uhádne nejvíce míst, bude odměněn omalovánkou. Děti 3. června na autobusovém nádraží doinstalují fotografie s popisem místa.

  zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace