Povinné roušky při výuce od 18. 9. na 2. stupni 17. 9. 2020

Vážení rodiče,
jak jste se již dnes možná dozvěděli z médií, od pátku 18. 9. jsou povinné roušky i při výuce ve třídě, ale pouze na druhém stupni. Toto opatření se tedy týká 6. - 9. ročníku. Pro žáky 1. - 5. ročníku platí dále povinnost nosit roušky o přestávkách mimo třídu.

Vzhledem k tomuto opatření a délce pobytu žáků ve škole, Vás žádáme, aby Vaše děti měly min. 2 ks roušek na den. Bohužel toto opatření značně zasáhne do průběhu ve vyučování, ale budeme se s touto skutečností muset poprat. (Mimochodem nikdo zatím neřeší v opatřeních výuku TV). Určitě nechceme, aby se opakovalo letošní jaro, kdy byly děti doma a probíhala výuka na dálku.
Prosíme Vás i Vaše děti o zodpovědný přístup k opatřením, které zavedlo MZČR a budeme věřit, že se situace snad v brzké době začne lepšit.
Děkujeme za pochopení.
Karel Nývlt