Zákaz používání elektronických zařízení 2. 9. 2018

S platností od 3. 9. 2018 vstupuje v platnost zákaz žákům používat mobilní telefony a další elektronická zařízení.

Žákům není dovoleno ve škole používat elektronická zařízení, jako jsou mobilní telefony, tablety, notebooky a podobně. V případě, že žák má u sebe takové zařízení, je povinen jej při vstupu do školy vypnout a uložit do tašky na celou dobu vyučování. Zákaz používání platí i pro vyučovací hodiny, které se konají mimo prostory školy, o přestávkách, v době programu školní družiny a během všech školních i mimoškolních akcí pořádaných školou. Žáci mohou použít výše uvedená zařízení pouze ve výjimečných případech a výhradně na základě povolení učitele nebo osoby vykonávající pedagogický dohled. Porušení tohoto zákazu bude v prvním případě považováno za porušení školního řádu, v následujících případech již za závažné porušení školního řádu.