Aktuální informace

Po kratší odmlce Vám přinášíme nové číslo školního časopisu Poškolák. Tak příjemné čtení!

celý článek  

Plánujeme pro Poškoláka sérii rozhovorů se zajímavými lidmi ve škole, ale i ve městě. První rozhovor jsme uskutečnily s bývalou paní starostkou a současnou paní učitelkou naší školy Idou Jenkovou.

celý článek  

Ve čtvrtek 7. února v 7 hodin ráno jsme se sešly před radnicí. Požádaly jsme starostu města Police nad Metují Ing. Jiřího Berana o rozhovor pro Poškoláka.

celý článek  

POŠKOLÁK je školní časopis, který v tomto školním roce založila děvčata z 6. ročníku. Jejich hlavním cílem je informovat o dění ve škole i mimo školu pohledem žáka naší školy. V jejich práci jim přejeme mnoho úspěchů.

K. Nývlt, ředitel školy

celý článek  

První dojem? Modrá třída vonící novotou. Tři lavice vedle sebe, u každé dvě židle. Lavic je 18 a židlí 36.

celý článek  

Učebna přírodopisu má jen dvě řady po šesti lavicích a v každé lavici jsou tři židle a jedna skříňka. Je zde 37 židlí včetně učitelského místa.

celý článek  

Určitě spoustu krásných dárečků, J ale Vánoce nejsou jen o dárcích, ale jde o to, že jsme spolu, o tu Vánoční atmosféru, dodržování zvyků, zdobení stromečku, pečení cukroví, někdy i zpívání koled, ale taky o tom, že ……. NEJDEME DO ŠKOLY!!!

celý článek  

Jak jistě víte, tento školní rok se v naší škole zakázaly mobily. Zeptali jsme se několika žáků školy aby nám odpověděli jakého jsou názoru.

celý článek  

Letošní sběr byl úspěšný. Nasbírali jsme 8 378 kg. 1. stupeň nasbíral 4 654 kg a 2. stupeň 3 724 kg.

celý článek  

V polické škole se nechal v rámci rekonstrukce odborných učeben vybudovat výtah, aby se umožnil bezberiérový přístup do školy.

celý článek  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace