Aktuální informace

20. 6. 2022

Od 4. 7. 2022 bude školní družina uzavřena až do 24. 8. 2022.

Provoz bude obnoven ve čtvrtek 25. 8. 2022. V prázdninových dnech (25. 8. – 31. 8.) děti mohou docházet do ŠD bez předchozího přihlašování podle okamžitých potřeb rodičů. Provoz bude zajištěn od 7.00 do 14.00 hodin.

 

 

celý článek  

21. 8. 2016

Provozní doba: pondělí - pátek 6:00 - 15:30 hodin

Poplatek za školní družinu činí 80,- Kč měsíčně.

  • Poplatek se platí vždy jednou za pololetí převodem na účet na základě vystavené složenky školou. Je třeba vždy uvést správný variabilní symbol. Pokud máte umístěny ve školní družině 2 děti, musíte provést dvě platby.
  • Dítě může být přijato do školní družiny pouze na základě písemné přihlášky.
  • Informace ohledně provozu školní družiny můžete získat na tel. 491 580 092 u  vychovatelky paní Řehákové.
  • Informace ohledně plateb získáte na tel. č. 491 580 094.
  • Ostatní telefonické kontakty na jednotlivá oddělení ŠD: pí. Mohelníková 491 580 091, pí. Gennertová 491 580 096

celý článek  

29. 6. 2022

Poslední měsíc si prvňáčkové vyhodnotili lehkoatletický čtyřboj, setkali se s policejním preventistou por. Mgr. M. Mervartem, hráli si, učili se první pomoc, malovali a seznamovali se s přírodou. Odměnu – zmrzlinu si určitě všichni zasloužili. Teď si jen musíme popřát pěkné prázdniny.  

 

celý článek  

8. 6. 2022

Ve středu dne 1. června byl Den dětí. Den předtím jsme u této příležitosti pro děti 2. druhých tříd uspořádali TAJNÝ VÝLET. 

celý článek  

6. 6. 2022

Prvňáčkové se se zájmem začínají seznamovat s technikou skoku dalekého, hodu kriket. míčkem, během na 50 m, vytrvalost. během na 300 m. Mají radost z každého povedeného výkonu. Ještě chvíli budeme trénovat, a pak nás čeká vyhodnocení a diplomy.

Cvičení rychlosti, postřehu a představivosti si děti vyzkoušely na puzzliádě. Jak se jim vedlo, se děti pochlubily diplomy, které každý z nich dostal. První 3 děti z každého oddělení budou ještě teď v červnu závodit ve celodružinovém kole skládání puzzlí.

celý článek  

28. 4. 2022

Od nového pololetí jsme v našem třetím oddělení přivítali nové děti z Ukrajiny. Dětem se u nás líbí, ostatní je přijali vřele a moc jim pomáhají v aklimatizaci. Jazyková bariéra dětem nečiní potíže. Domluví se velmi dobře. 

celý článek  

15. 3. 2022

V letošním roce počasí k zimním aktivitám nepřálo, proto jsme využili každou chviličku, abychom se vydováděli na sněhu. Zimním tématům jsme se věnovali při malování, vyrábění.

celý článek  

7. 3. 2022

V lednu proběhla v polické knihovně pěkná soutěž v kresbě přebalů dětských knih. Byla uspořádána ve spolupráci s polským městem Radków.

Děti vytvořily přebal například na knihu Malý princ, soubor pohádek O třech přadlenách a další.

Soutěže se zúčastnily ve velkém počtu děti ze všech oddělení školní družiny. Ty nejlepší (a bylo jich hodně) dostaly hezké ceny, například batohy, termolahve, knihy a jiné.

Těšíme se na další podobnou soutěž a hezkou spolupráci se zdejší knihovnou.

 

celý článek  

7. 1. 2022

Toto období si 28 dětí zvykalo na nové prostředí, na jiné kamarády, vychovatelku. Museli se o sebe více starat než v MŠ. Zvládli to velice dobře – odemykání skříněk, obědy v jídelně, dodržování hygieny v období covidu apod. Při odpoledních aktivitách jsem se snažila připravit činnosti, aby si nejen odpočinuli, ale aby se i něco naučili, zdokonalili se ve stříhání, v kresbě, v jemné a hrubé motorice. Pokud počasí alespoň trošku přálo, snažili jsme se pobývat venku – chodili jsme na vycházky, hráli jsme si společenské hry, soutěžili v parcích, na hřišti na sídlišti. Čas měli i na volnou hru, kdy se mezi nimi tvořila nová kamarádství.

celý článek  

1. 7. 2021

V jarním období jsme činnosti ve školní družině upravovali podle epidemiologické situace, snažili jsme splnit alespoň některé akce, které jsme měli na letošní rok naplánované. Malovali jsme na téma „Zvířata a jejich obydlí“. Děti si následně zahrály na učitele a známkovaly výkresy svých kamarádů. Již několik let máme na jaře Puzzliádu.

celý článek  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace