Druhý ročník atletické olympiády základních škol náchodského okresu proběhl na zrekonstruovaném stadionu Na Hamrech snad v jediném chladném dni za poslední tři měsíce.

6. 3. 2018

Rozšiřujeme tímto informaci v příspěvku o Olympiádě dětí a mládeže. Zástupců má Police (i naše základka) za dobu trvání této akce od roku 2003 celou řadu. Zde je seznam polických účastníků:

celý článek

16. 2. 2018

Ve středu 14. 2. 2018 se v odpoledních hodinách uskutečnilo na 2. stupni naší ZŠ školní kolo recitační soutěže. Do okresního kola postoupila v kategorii pro žáky 6. a 7. tříd Anna Dvořáková z 6. A, v kategorii pro žáky

8. a 9. tříd Gabriela Hůlková a Karolína Volšíková z 9. B. Všem soutěžícím děkujeme za účast a postupujícím přejeme mnoho úspěchů v dalším kole této soutěže.

celý článek

15. 2. 2018

Osmé dětské olympiády se začátkem února zúčastnilo 1275 dětí a z toho byly dvě z polické základky. K reprezentaci našeho kraje byla vybrána Jitka Kovářová v alpských disciplínách a Jakub Pivnička ve skicrossu.

celý článek

14. 12. 2017

V úterý 12. prosince jsme se zúčastnili okresního kola škol, které se konalo na náchodském gymnáziu. V naší kategorii starších žáků byla nejpočetnější konkurence a o to více musím pochválit naše borce za celkové umístění.

celý článek

1. 12. 2017

V úterý 28.11.2017 proběhlo školní kolo v šachu. Tradičně s jeho průběhem pomáhal pan Karel Soural z Náchoda. Z jedenácti zúčastněných žáků se pět nejlepších nominovalo do týmu, který bude naší školu reprezentovat na okresním kole v Náchodě.

celý článek

21. 11. 2017

Pomalu končí třetí měsíc letošního školního roku a kromě té tradiční školní práce máme za sebou i řadu sportovních akcí.

celý článek

10. 10. 2017

Čtyřčlenné družstvo pátých tříd se v úterý 3. října zúčastnilo dopravní soutěže v Náchodě Bělovsi. Naši žáci v deštivém a chladném počasí předvedli jízdu zručnosti, jízdu podle dopravních pravidel a poradili si s dopravními testy.

celý článek

9. 10. 2017

Popravdě – tak trochu do počtu jsme byli na v tomto turnaji. Úroveň hry broumovských škol byla trochu jinde. Pravdou je, že teoreticky to kluci znají dobře, vědí, kde má soupeř slabiny, jak blbě hraje a v čem jsme my lepší …

celý článek

9. 10. 2017

Krajské finále v přespolním běhu se letos konalo opět v Nové Pace a opět za velmi podzimního počasí. Vytrvalý déšť a chladno, společně s blátivou a klouzavou trasou, vytvořily pro všechny závodníky vcelku nezapomenutelné podmínky a tím i vzpomínky… byl to zkrátka mazec !