Aktuální informace

9. 4. 2019

Polická základka je již řadu let pořadatelem okresního kola Odznaku všestrannosti olympijských vítězů.

celý článek  

9. 4. 2019

   Další ročník florbalového turnaje pro žáky základních škol proběhl o víkendu. Akce je otevřená všem zájemcům a tak jsme letos s radostí uvítali / mezi tradičními účastníky / i dívčí družstvo z Velkého Poříčí.

celý článek  

2. 4. 2019

Historicky rekordní počet mladých šachistů se přihlásil do letošního školního turnaje - a to je dobře... Akce proběhla pod organizačním zajištěním pana Karla Sourala z Náchoda, který s naší školou spolupracuje již několik let a vede také kroužky mladých šachistů po okolí.

celý článek  

22. 3. 2019

V úterý 19.3.2019 vyrazila čtyřčlenná školní reprezentace ve sjezdovém lyžování na závody náchodského a rychnovského okresu do Deštné v O.h.  Pod odborným vedením  pana Jaroslava Berana si naši zástupci vedli skvěle. Tři z nich zvítězili ve svých kategoriích ! 

 

celý článek  

14. 3. 2019

V průběhu dvou měsíců proběhl na naší škole další ročník sportovní dovednostní soutěže v hodu na basketbalový koš. V každém kole měli soutěžící za úkol naházet stejný nebo vyšší počet bodů než jim určil výkon některého z kantorů.

celý článek  

26. 6. 2018

Druhý ročník atletické olympiády základních škol náchodského okresu proběhl na zrekonstruovaném stadionu Na Hamrech snad v jediném chladném dni za poslední tři měsíce.

celý článek  

6. 3. 2018

Rozšiřujeme tímto informaci v příspěvku o Olympiádě dětí a mládeže. Zástupců má Police (i naše základka) za dobu trvání této akce od roku 2003 celou řadu. Zde je seznam polických účastníků:

celý článek  

16. 2. 2018

Ve středu 14. 2. 2018 se v odpoledních hodinách uskutečnilo na 2. stupni naší ZŠ školní kolo recitační soutěže. Do okresního kola postoupila v kategorii pro žáky 6. a 7. tříd Anna Dvořáková z 6. A, v kategorii pro žáky

8. a 9. tříd Gabriela Hůlková a Karolína Volšíková z 9. B. Všem soutěžícím děkujeme za účast a postupujícím přejeme mnoho úspěchů v dalším kole této soutěže.

celý článek  

15. 2. 2018

Osmé dětské olympiády se začátkem února zúčastnilo 1275 dětí a z toho byly dvě z polické základky. K reprezentaci našeho kraje byla vybrána Jitka Kovářová v alpských disciplínách a Jakub Pivnička ve skicrossu.

celý článek  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace