Baskeťák roku 2019 14. 3. 2019

V průběhu dvou měsíců proběhl na naší škole další ročník sportovní dovednostní soutěže v hodu na basketbalový koš. V každém kole měli soutěžící za úkol naházet stejný nebo vyšší počet bodů než jim určil výkon některého z kantorů.

  Letos to kolegům „padalo“ a tak postup do dalšího kola byl pro řadu našich žáků opravdu tvrdým oříškem … i tak poděkování všem, kteří našli odvahu a chuť a stejně tak i díky kolegyni Prokopové, kolegům Kozlovskému a  Nývltovi za spolupráci. Ze čtyř desítek zúčastněných si letošní vítězství vybojoval Patrik Koky z 8.A před Šimonem Štolfou z 9.B a Martou Prokopovou, která reprezentovala sborovnu. Gratuluji !           

V březnu proběhne na naší škole ještě turnaj v šachu, florbalový turnaj O pohár ředitele školy a vyrážíme také na volejbal do Kostelce.  Vrcholí také přípravy na okresní kolo desetiboje Odznaku všestrannosti olympijských vítězů, který naše škola pořáda. Tak neváhejte a hlaste se.

 Petr Jansa, kabinet tv

 

  zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace