BĚH DO ZÁMECKÝCH SCHODŮ 31. 10. 2019

Ve čtvrtek 24. 10. se naši žáci zúčastnili sportovní akce BĚH DO ZÁMECKÝCH SCHODŮ, kterou pořádalo Déčko Náchod.

Soutěžili jsme ve dvou kategoriích.
Družstvo mladších žáků závodilo ve složení: Eliška Řezníčková, Adéla Bornová, Nela Vajsarová, Tereza Muchová, Simona Kaněrová, Jáchym Binar, Jan Dvořák, Jan Pešina a Michal Fatka.
V kategorii starších žáků naši školu reprezentovali tito žáci: Pavla Černohorská, Tereza Johnová, Martina Sulzbacherová, Monika Středová, Adéla Štěpánová, Jakub Pešina, Miroslav Hlaváček, Marek Ištok, Lukáš Meier a Radim Kubín.
A toto družstvo se umístilo na krásném 1. místě. GRATULUJEME.
Všem žákům, kteří se akce zúčastnili, děkuji za bezproblémové chování a tím pádem za vzornou reprezentaci naší školy.
Renata Teichmanová