Florbalový turnaj - O pohár ředitele školy 9. 4. 2019

   Další ročník florbalového turnaje pro žáky základních škol proběhl o víkendu. Akce je otevřená všem zájemcům a tak jsme letos s radostí uvítali / mezi tradičními účastníky / i dívčí družstvo z Velkého Poříčí.

A i když holky nakonec obsadily poslední místo v celkovém pořadí, musím zde vyzdvihnout neskutečnou bojovnost, nasazení a několik velmi těsných proher … byly vážně skvělé a dokázaly týmy kluků řádně potrápit.

Systémem každý s každým jsme se propracovali ke konečnému pořadí. Vítězem letošního ročníku se stalo družstvo chlapců z Velké Poříčí, druzí byli borci hrající za Žďár nad Metují /naši osmáci / a třetí příčku vybojoval tým z Teplic nad Metují.

     Asi s vyššími ambicemi vstupovali do turnaje naši deváťáci, ale bez souhry a nasazení to prostě nejde …

    Turnaj proběhl v poklidu, bez zásadních problémů na hřišti a i za to patří dík všem zúčastněným! Nejlepším střelcem turnaje byl Josef Musil – 11 branek, osm branek pak nastříleli svým soupeřům Honza Poche, Matěj Němeček a Martin Hilscher.

   Poděkování míří k dvojici rozhodčích – Tomášovi a Radkovi a také do školy  a do polické firmy     Hauk s.r.o za podporu této akce.

Tak zase příště …

Petr Jansa, kabinet tv

  zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace