Pinec King 2019 16. 12. 2019

Dne 11. 12. 2019 se na naši kole uskutečnil školní turnaj ve stolním tenise - Pinec King 2019. Vítězem se stal žák 9. A Radim Kubín, který ve finále překvapivě porazil, do té doby téměř neporazitelnou pingpongovou jedničkou naši školy, Šimona Čálka. Jako třetí se v tvrdé konkurenci prosadil Filip Werner z 9. B.

Stojí za zmínku letošní vítězství již zmíněných Šimona Čálka, Radima Kubína, dále Vojty Švorčíka z 8. B a Jardy Zemka z 8. B v okresním kole soutěže ve stolním tenise a také důstojná reprezentace na krajském kole v Jičíně. Tam se chlapci mezi nejlepšími registrovanými hráči v kraji umístili na pěkném 4. místě.

 Všem reprezentantům školy moc děkuji a těším se, že se ping pong na naši škole hraje, že je o něho zájem, že je řada hráčů, kteří neustále zdokonalují svojí úroveň a také dost těch, které pinec prostě baví.

 Přeji všem klidné a pohodové prožití Vánočních svátků, a v novém roce pevné zdraví, dobrou náladu a chuť trávit čas nějakými pohybovými aktivitami -  třeba i u pingpongového stolu.

 Pavel Kozlovský

  zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace